Набуття права власності за спадкуванням четвертої черги

Семаковська Тетяна 10:08, 29 Листопада 2016

Жінка, за рекомендацією іншої особи, звернулась до Краматорського місцевого центру з надання БВПД в березні 2016 року. Працівники центру встановили, що заявниця є суб”єктом права на безоплатну вторинну правову допомогу відповідно до ч.1 ст.14 ЗУ “Про безоплатну правову допомогу”, оскільки є інвалідом 2 групи та отримує пенсію у розмірі менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб.    

З огляду на це, уповноваженими особами центру було прийнято рішення про надання громадянці правової допомоги, видавши доручення від 15.03.2016р.№0501-0050149-01, призначивши адвоката Юлію Іванівну Клечановську з метою здійснення представництва інтересів заявниці.                                

Гр-ка У з 2000 року проживала разом із спадкодавцем однією родиною, здійснювала за ним догляд, вела з ним спільне господарство. Спадкодавець був людиною одинокою, ні дружини, ні дітей не мав. В 2007 році він помер. Після його смерті відкрилась спадщина у вигляді житлового будинку з господарськими спорудами в місті Лиман Донецької області. Спадкоємці 1-3 черг спадкування відсутні. Отже, жінка, на підставі                ст. 1264 Цивільного кодексу України, проживаючи з спадкодавцем однією сім”єю близько 7 років до часу відкриття спадщини, має право претендувати на четверту чергу спадкоємців за законом. 

На виконання норм цивільного законодавства України, для підтвердження свого права спадкування У повинна була в судовому порядку встановити факт проживання із спадкодавцем однією родиною не менш як 5 років до відкриття спадщини, щоб успадкувати належне йому за життя майно. Так, адвокат Клечановська, яка співпрацює з центрами з надання БВПД у Донецькій області, в червні 2016 року подала позов до Краснолиманського міського суду Донецької області  про встановлення місця відкриття спадщини та визнання У спадкоємицею 4 черги спадкування за законом, підготовила відповідні позовні заяви, зібрала та витребувала всі необхідні докази по справі: довідки та акти житлових органів, пояснення свідків. Суд, з огляду на правову позицію позивачки та її  представника, задовольнив вимоги позивача, визнавши гр-ку У спадкоємцем 4 черги спадкування за законом та встановивши місце відкриття спадщини.

Після отримання вказаного рішення суду жінка в квітні 2016р. звернулась до нотаріальної контори аби оформити своє право на спадщину. Однак враховуючи, що спадкодавець за життя відповідним чином не зареєстрував своє право власності на спадкове майно, їй було відмовлено у оформленні спадщини, що знову змусило позивачку звертатись до суду з позовом про визнання її права власності в порядку спадкування. Адвокат Ю.І. Клечановська вдруге надала особі кваліфіковану безоплатну правову допомогу: склала відповідний позов та представила її інтереси в суді. Представником були зібрані письмові докази, які беззаперечно свідчать про обгрунтованість позиції її клієнтки, у зв”язку з цим суд задовольнив вимоги позивача.                                                                       

Отже, адвокатом успішно і в повному обсязі виконані вимоги ст.60 ЦПК України, відповідно до яких вона довела ті обставини, на які клієнтка посилалась як на підставу своїх вимог і заперечень.

Таким чином, суд, беручи до уваги докази та обставини справи, представлені на розгляд стороною захисту, вирішив 1) задовольнити позовні вимоги особи щодо визнання її спадкоємцем 4-ої черги спадкування за законом, 2) встановити місце відкриття спадщини та визначити право власності на спадкове майно.                                             

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до найближчого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Донецькій області:

 

–       Краматорський МЦ з надання БВПД: м. Краматорськ, вул. Академічна, 20;                   тел.: 099-266-91-62, (06264)-6 63-41.

 

–       Маріупольський МЦ з надання БВПД: м. Маріуполь, пр. Нахімова, 82;                           тел.: 050-951-28-81.

Інформацію надав Регіональний Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

 

 

Як доїхати з Харкова до КПП Станиця Луганська

Семаковська Тетяна 09:45, 4 Лютого 2021

kharkov stanica luganskaya avtobus 63375Контрольний пункт пропуску в Станиці Луганській працює щодня. Для проїзду автобусом Харків – Станиця Луганська, Станиця Луганська – Харків кожному пасажиру потрібно мати при собі паспорт, неповнолітнім – свідоцтво про народження, довіреність (якщо один з батьків відсутній). Перетнути лінію розмежування можна в період з 8:00 до 18:00.

Понад 10 років компанія Сервіс Бус успішно займається організацією пасажирських перевезень по Україні, в тому числі і регулярних рейсів Харків – Станиця Луганська. Власний автопарк сучасних і містких автобусів європейських марок дозволяє надавати послуги на високому рівні, а професіоналізм водіїв – гарантувати своєчасне прибуття до місця призначення.

Комфорт і безпека наших клієнтів – понад усе: на час поїздки кожному пасажиру буде оформлена страховка.

Харків-Станиця Луганська на автобусі: актуальний розклад на 2021 рік

Автобуси Харків – Станиця Луганська відправляються щоденно. Для обслуговування маршруту ми використовуємо тільки сучасні автобуси європейського класу – Setra, VanHool, Man, Scania, які оснащені зручними м’якими кріслами, кліматичними та медіа- системами. Просторі і чисті багажні відсіки позбавлять від необхідності розміщувати багаж у салоні.

Розклад

Ми склали графік маршруту офіційного рейсу Харків Станиця Луганська таким чином, щоб пасажири точно встигли пройти через блокпост.

Маршрут прямування:

Харків – Чугуїв – Ізюм – Слов’янськ – Краматорськ – Дружківка – Костянтинівка – Бахмут – Лисичанськ – Сєвєродонецьк – Новоайдар – Щастя – Станиця Луганська.

Відстань від Харкова до КПП в Станиці Луганській 366 км, час у дорозі 8 год. Наші автобуси заїжджають на автовокзал.

Ціна квитка 400 грн.

Коли ви обрали дату і час відправлення, можна забронювати місця на сайті компанії і оплатити їх онлайн. Бронювання може бути здійснено і по телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на всі запитання й допоможуть підібрати оптимальні місця для поїздки. Крім того, ми залишили можливість оплати проїзду водієві безпосередньо перед відправленням.

Телефони:           (095) 222-30-30            (068) 222-30-30                  (093) 222-30-30

Довіряйте свої подорожі надійному перевізнику, телефонуйте вже зараз.

На правах реклами.

Операцію на судинах серця мешканцям півдня Донеччини роблять за годину

Семаковська Тетяна 21:54, 25 Січня 2021

7. Зал очікування 6732eНадати допомогу пацієнту з гострим інфарктом міокарду за лічені хвилини – аж ніяк не фантастика. Саме так діють фахівці КНП “Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги”. Тут цілодобово приймають пацієнтів з з усієї південної частини Донеччини Вугледара, Волновахи, Нікольського району тощо.

Про це повідомляє Національна служба здоров’я України.

Після окупації Донецька виникла також гостра потреба у створенні потужного кардіологічного центру в південному регоні. Такий центр створили на базі Маріупольської міської лікарні швидкої медичної допомоги. У закладі зробили ремонт, закупили сучасне обладнання (ангіограф, монітори та багато іншого). Тут є палати інтенсивної терапії, кардіореанімація, працює бригада інтервенційних кардіологів, які можуть виконувати ендоваскулярні втручання на коронарних артеріях.

«Коли до нас привозять людину з інфарктом, лікувати її починають ще в приймальному відділенні. Не пізніше ніж за 20-30 хвилин ми “відкриваємо” закупорену артерію в операційній і пацієнт виживає», – пояснює Про будні, нововведення, переваги та плани закладу розказує директор КНП “Маріупольська міська лікарня швидкої допомоги” Сергій Орлеанський.

1. Сергій Орлеанський bb69e

Діє система телеметрії, – лікарі з машини швидкої допомоги надсилають до лікарні повідомлення (зокрема кардіограму) про стан хворого. Черговий лікар оцінює цей стан і на момент приїзду машини уже готовий діяти.

У лікарні працює оновлене обладнання, запроваджені сучасні протоколи лікування, тому заклад був готовий підписати договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) щодо лікування гострого інфаркту міокарда. Лікування відбувається за бюджетні кошти.

З липня 2020 року пакет з надання допомоги під час гострого інфаркту міокарда став «вагомішим». З квітня це було 16 тисяч гривень, а з липня 2020 року – 30 тисяч.

«До того, як ми почали практикувати стентування, летальність у разі інфарктів була досить високою – майже 15 відсотків. Сьогодні вона знизилася більш ніж удвічі», – каже директор лікарні Сергій Орлеанський.

У медичному закладі планують розвивати й інші напрями кардіології. Наприклад, аритмологію, лікувати “миготливу” аритмію.

kharkov stanica luganskaya avtobus 63375

Як доїхати з Харкова до КПП Станиця Луганська

Контрольний пункт пропуску в Станиці Луганській працює щодня. Для проїзду автобусом Харків – Станиця Луганська, Станиця Луганська – Харків кожному пасажиру потрібно мати при собі […]

7. Зал очікування 6732e

Операцію на судинах серця мешканцям півдня Донеччини роблять за годину

Надати допомогу пацієнту з гострим інфарктом міокарду за лічені хвилини – аж ніяк не фантастика. Саме так діють фахівці КНП “Маріупольська міська лікарня швидкої медичної […]

Екоскульптура на пляжі 21cb7

Екоактивісти піклуються про чистоту Азовського моря: 50 тон вторинної сировини вже відправили на переробку 

Готелі та хостели Маріупольського району в рамках конкурсу началися впроваджувати роздільний збір відходів. В рамках змагання за три місяці осені більше 50 тон вторинної сировини […]

76 69e15

Що спільного у розвитку громад Донеччини та Львівщини?

12 жовтня на базі Краматорського АКМЦ відбувся онлайн відеоміст Львів-Краматорськ: «Адміністративна реформа в Україні та аналіз досвіду діяльності новостворених об’єднаних територіальних громад Львівщини та Донеччини», […]

IMG 3095 2e607

Молодь Донбасу запрошують долучитися до тренінгів «Влада і молодіжна громада»

Тренінг «Влада і молодіжна громада» допоможе учасникам ознайомитись з темами: реформи в Україні, роботи органів законодавчої, виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також молодіжної політики […]