Створено Єдиний реєстр боржників

Семаковська Тетяна 08:50, 2 Лютого 2017

З жовтня минулого року примусове виконання судових рішень здійснюється за правилами нового Закону України «Про виконавче провадження». 5 січня 2017 року набули чинності вимоги цього Закону щодо створення в нашій країні реєстру боржників. Як впроваджується такий реєстр, хто зможе ним скористатись? Відповіді на наші запитання надала в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Олена Павлова.

Що таке єдиний реєстр боржників і як він створюється?

Взагалі кожен єдиний реєстр можна визначити як електронну базу даних, що містить відповідну інформацію. Наші читачі вже мали нагоду скористатись, наприклад, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, в якому зібрана вся інформація, що підтверджує наявність у нас прав на об’єкти нерухомості: квартири, будинки, тощо. Тепер настав час створити єдину електронну базу даних про боржників. До реєстру вносяться відомості про громадян і підприємства, які відповідно до рішень суду або постанов інших органів визнані боржниками і відносно яких відкрите виконавче провадження. Норми Закону «Про виконавче провадження» вимагають, щоб виконавець одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження вніс до вказаного реєстру відомості про боржників, які мають зобов’язання перед фізичними чи юридичними особами. Таким чином інформація про невиконані майнові зобов’язання боржників повинна оприлюднюватись в режимі реального часу і запобігати відчуженню боржниками свого майна, на яке можливо звернути стягнення в процесі виконавчого провадження.

 З якого часу починається наповнення реєстру?

В Єдиному реєстрі боржників міститься інформація про боржників за виконавчими провадженнями, які знаходяться в роботі у відділах державної виконавчої служби. Якщо такі провадження починались до введення реєстру, але не закінчені до січня поточного року, то інформація про боржників все рівно перенесена до реєстру.

 Які відомості про боржників будуть внесені до реєстру?

Єдиний реєстр боржників містить відомості про прізвище, ім’я, по батькові, дату народження боржника – фізичної особи, а для юридичної особи – її найменування та ідентифікаційний код. Далі вносяться відомості про орган або посадову особу, яка видала виконавчий документ, про відділ державної виконавчої служби або приватного виконавця, які цей документ виконують, засоби зв’язку з ними. Зазначається номер виконавчого провадження та категорія стягнення, наприклад, штраф, аліменти тощо.

 Існують боржники, відомості про яких не потраплять до реєстру?

Так, законом визначено, що не підлягають внесенню до Реєстру відомості про боржників – державних органів, органів місцевого самоврядування та боржників за рішенням немайнового характеру.

 До речі всі батьки дітей, кого суд зобов’яже сплачувати аліменти після 5 січня поточного року, будуть внесені до реєстру боржників?

Ні, не всі. Відомості про боржників, які не мають заборгованості по сплаті аліментів, не вносяться до реєстру. Якщо ж боржник не сплачує аліменти у встановленому судом розмірі і заборгованість перевищує суму платежів за три місяці, відомості про такого платника аліментів потрапляють до реєстру. Провести відповідні дії є обов’язком, а не правом виконавця.

 Припустимо, що особа внесена до реєстру боржників. Які негативні наслідки можуть для нього наступити?

   Якщо боржнику по виконавчому провадженню необхідно розпорядитись належним йому майном, наприклад продати квартиру, він не зможе у нотаріуса посвідчити такий договір купівлі-продажу.

За приписами законодавства нотаріус, до якого з метою вчинення договору щодо відчуження у будь-який спосіб майна, наприклад, договору купівлі-продажу квартири, звернувся боржник, внесений до Єдиного реєстру боржників, відмовить у державній реєстрації такого договору.

Крім того, нотаріус зобов’язаний повідомити відповідний відділ державної виконавчої служби або приватного виконавця про майно, щодо відчуження якого звернувся боржник.

 На яких підставах відбувається виключення боржника із реєстру?

Зрозуміло, що виконання боржником в повному обсязі рішення суду або іншого органу, призводить до закінчення виконавчого провадження. Винесення відповідної постанови державним виконавцем супроводжуються одночасним виключенням із реєстру відомостей про боржника.

Як доїхати з Харкова до КПП Станиця Луганська

Семаковська Тетяна 09:45, 4 Лютого 2021

kharkov stanica luganskaya avtobus 63375Контрольний пункт пропуску в Станиці Луганській працює щодня. Для проїзду автобусом Харків – Станиця Луганська, Станиця Луганська – Харків кожному пасажиру потрібно мати при собі паспорт, неповнолітнім – свідоцтво про народження, довіреність (якщо один з батьків відсутній). Перетнути лінію розмежування можна в період з 8:00 до 18:00.

Понад 10 років компанія Сервіс Бус успішно займається організацією пасажирських перевезень по Україні, в тому числі і регулярних рейсів Харків – Станиця Луганська. Власний автопарк сучасних і містких автобусів європейських марок дозволяє надавати послуги на високому рівні, а професіоналізм водіїв – гарантувати своєчасне прибуття до місця призначення.

Комфорт і безпека наших клієнтів – понад усе: на час поїздки кожному пасажиру буде оформлена страховка.

Харків-Станиця Луганська на автобусі: актуальний розклад на 2021 рік

Автобуси Харків – Станиця Луганська відправляються щоденно. Для обслуговування маршруту ми використовуємо тільки сучасні автобуси європейського класу – Setra, VanHool, Man, Scania, які оснащені зручними м’якими кріслами, кліматичними та медіа- системами. Просторі і чисті багажні відсіки позбавлять від необхідності розміщувати багаж у салоні.

Розклад

Ми склали графік маршруту офіційного рейсу Харків Станиця Луганська таким чином, щоб пасажири точно встигли пройти через блокпост.

Маршрут прямування:

Харків – Чугуїв – Ізюм – Слов’янськ – Краматорськ – Дружківка – Костянтинівка – Бахмут – Лисичанськ – Сєвєродонецьк – Новоайдар – Щастя – Станиця Луганська.

Відстань від Харкова до КПП в Станиці Луганській 366 км, час у дорозі 8 год. Наші автобуси заїжджають на автовокзал.

Ціна квитка 400 грн.

Коли ви обрали дату і час відправлення, можна забронювати місця на сайті компанії і оплатити їх онлайн. Бронювання може бути здійснено і по телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на всі запитання й допоможуть підібрати оптимальні місця для поїздки. Крім того, ми залишили можливість оплати проїзду водієві безпосередньо перед відправленням.

Телефони:           (095) 222-30-30            (068) 222-30-30                  (093) 222-30-30

Довіряйте свої подорожі надійному перевізнику, телефонуйте вже зараз.

На правах реклами.

Операцію на судинах серця мешканцям півдня Донеччини роблять за годину

Семаковська Тетяна 21:54, 25 Січня 2021

7. Зал очікування 6732eНадати допомогу пацієнту з гострим інфарктом міокарду за лічені хвилини – аж ніяк не фантастика. Саме так діють фахівці КНП “Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги”. Тут цілодобово приймають пацієнтів з з усієї південної частини Донеччини Вугледара, Волновахи, Нікольського району тощо.

Про це повідомляє Національна служба здоров’я України.

Після окупації Донецька виникла також гостра потреба у створенні потужного кардіологічного центру в південному регоні. Такий центр створили на базі Маріупольської міської лікарні швидкої медичної допомоги. У закладі зробили ремонт, закупили сучасне обладнання (ангіограф, монітори та багато іншого). Тут є палати інтенсивної терапії, кардіореанімація, працює бригада інтервенційних кардіологів, які можуть виконувати ендоваскулярні втручання на коронарних артеріях.

«Коли до нас привозять людину з інфарктом, лікувати її починають ще в приймальному відділенні. Не пізніше ніж за 20-30 хвилин ми “відкриваємо” закупорену артерію в операційній і пацієнт виживає», – пояснює Про будні, нововведення, переваги та плани закладу розказує директор КНП “Маріупольська міська лікарня швидкої допомоги” Сергій Орлеанський.

1. Сергій Орлеанський bb69e

Діє система телеметрії, – лікарі з машини швидкої допомоги надсилають до лікарні повідомлення (зокрема кардіограму) про стан хворого. Черговий лікар оцінює цей стан і на момент приїзду машини уже готовий діяти.

У лікарні працює оновлене обладнання, запроваджені сучасні протоколи лікування, тому заклад був готовий підписати договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) щодо лікування гострого інфаркту міокарда. Лікування відбувається за бюджетні кошти.

З липня 2020 року пакет з надання допомоги під час гострого інфаркту міокарда став «вагомішим». З квітня це було 16 тисяч гривень, а з липня 2020 року – 30 тисяч.

«До того, як ми почали практикувати стентування, летальність у разі інфарктів була досить високою – майже 15 відсотків. Сьогодні вона знизилася більш ніж удвічі», – каже директор лікарні Сергій Орлеанський.

У медичному закладі планують розвивати й інші напрями кардіології. Наприклад, аритмологію, лікувати “миготливу” аритмію.

kharkov stanica luganskaya avtobus 63375

Як доїхати з Харкова до КПП Станиця Луганська

Контрольний пункт пропуску в Станиці Луганській працює щодня. Для проїзду автобусом Харків – Станиця Луганська, Станиця Луганська – Харків кожному пасажиру потрібно мати при собі […]

7. Зал очікування 6732e

Операцію на судинах серця мешканцям півдня Донеччини роблять за годину

Надати допомогу пацієнту з гострим інфарктом міокарду за лічені хвилини – аж ніяк не фантастика. Саме так діють фахівці КНП “Маріупольська міська лікарня швидкої медичної […]

Екоскульптура на пляжі 21cb7

Екоактивісти піклуються про чистоту Азовського моря: 50 тон вторинної сировини вже відправили на переробку 

Готелі та хостели Маріупольського району в рамках конкурсу началися впроваджувати роздільний збір відходів. В рамках змагання за три місяці осені більше 50 тон вторинної сировини […]

76 69e15

Що спільного у розвитку громад Донеччини та Львівщини?

12 жовтня на базі Краматорського АКМЦ відбувся онлайн відеоміст Львів-Краматорськ: «Адміністративна реформа в Україні та аналіз досвіду діяльності новостворених об’єднаних територіальних громад Львівщини та Донеччини», […]

IMG 3095 2e607

Молодь Донбасу запрошують долучитися до тренінгів «Влада і молодіжна громада»

Тренінг «Влада і молодіжна громада» допоможе учасникам ознайомитись з темами: реформи в Україні, роботи органів законодавчої, виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також молодіжної політики […]