Бахмутчан запрошують на тренінг

Семаковська Тетяна 13:24, 21 Вересня 2017

Громадська організація «Точка доступу» в рамках проекту ГС «Форум НДО в Україні», за підтримки Посольства Великої Британії в Україні запрошує представників громад Донецької та Луганської областей до участі в освітній програмі.

Враховуючи проведення реформи децентралізації в Україні, роль громад та можливості їх участі в місцевому самоврядуванні зростає з геометричною прогресією. У розвинених країнах, існують різноманітні практики участі членів громади у вирішенні місцевих справ та безпосередньої участі в місцевому самоврядуванні. Україна стоїть на шляху демократичних трансформацій і поступово будує сильне та активне громадянське суспільство. Одна з основних задач на цьому шляху –  співпраця громадян з владою задля вирішення нагальних питань, як національного, так і місцевого значення, яка може бути реалізована шляхом запровадження безпосередніх форм участі громадян у місцевому самоврядуванні. Саме тому питання участі громадян в прийнятті рішень на місцевому рівні актуальне.

До участі в навчальній програмі запрошуються представники органів місцевого самоврядування та представники громадських організацій, які  здійснюють діяльність на рівні своєї територіальної громади в Донецькій та Луганській областях (територія, що підконтрольна Українському уряду).

З листопада 2017 по лютий 2018 року для відібраних громад  експертами програми буде проведена серія освітніх заходів, щодо форм локальної демократії та участі громадян в прийнятті рішень на місцевому рівні. Зокрема, будуть висвітлені теми:

•          Взаємодія влади та громадськості на місцевому рівні: для чого та як?

•          Законодавчи аспекти та практичні приклади використання в громадах.

•          Громадська експертиза: навіщо вона громаді та як запровадити

•          Конкурсна підтримка місцевих ініціатив, як інструмент розвитку громади

•          Громадській бюджет, конкурси проектів для ІГС та ін.

Додатковий тренінг від партнерів Консорціуму із вдосконалення менеджмент-освіти в Україні за методикою «НЕ НАШКОДЬ».

В залежності від потреб громад-учасниць проекту теми навчальних заходів можуть бути скореговані, але залишатимуться в межах тематики розвитку форм локальної демократії. Перші тренінги відбудуться 14-15 листопада для учасників з Донецької області, 16-17 листопада для учасників з Луганської області. Дати наступник тренінгів будуть визначені з урахуванням побажань відібраних громад.

Для участі в програмі необхідно до 25 вересня заповнити он-лайн форму (форма міститься за посиланням https://goo.gl/miekoz).

Шукаємо кандидатів, які:

●         зацікавлені у праці задля розвитку своїх місцевих громад;

●         мають бажання брати активну участь у впровадженні реформ  на локальному рівні;

●         готові брати відповідальність за свою громаду.

Тренінги відбуватимуться в Краматорську, Сєвєродонецьку та у відібраних громадах.

Перелік громад, які запрошені до участі в освітній програмі

Донецька область:

–           Бахмут

–           Слов’янськ

–           Краматорськ

–           Селідове

–           Костянтинівка

–           Маріуполь

–           Волноваха

–           Покровськ

–           Мирноград

–           Дружківка

–           Добропілля

–           Курахове

–           Іллінівська ОТГ

–           Лиманська ОТГ

–           Соледарська ОТГ

Луганська область:

–           Сєвєродонецьк

–           Сватово

–           Білокуракінська ОТГ

–           Троїцька ОТГ

–           Новопсковська ОТГ

Критерії відбору громад:

1.         Громаду має представляти команда з 5 осіб, серед яких є представники громадськості та представники органів місцевого самоврядування.

2.         Аплікант має вказати  зміни, які необхідно провести в громаді, та має надативмотивовану відповідь, чому саме на ці проблеми слід звернути увагу.

3.         Отриманні знання мають бути використані в довгостроковій перспективі.

Запрошені тренери мають багаторічний досвід роботи в тематиці місцевого самоврядування, форм участі громадян в прийнятті рішень, децентралізації, розвитку громад та є експертами у зазначених темах.

Подаючи заявку на участь, кандидати беруть на себе зобов’язання взяти участь у всіх трьох тренінгах,  запланованих в рамках програми.

Участь у тренінгах (проїзд, проживання та харчування) повністю покривається за рахунок організаторів. Усі учасники конкурсу будуть поінформовані про результати відбору до 9 жовтня 2017 року.

За додатковою інформацією звертайтесь до Анастасії Прокопенко, tochkadostupugo@gmail.com   тел. 0503686074

Заходи, здійснені в рамках проекту ГС «Форум НДО в Україні» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Як доїхати з Харкова до КПП Станиця Луганська

Семаковська Тетяна 09:45, 4 Лютого 2021

kharkov stanica luganskaya avtobus 63375Контрольний пункт пропуску в Станиці Луганській працює щодня. Для проїзду автобусом Харків – Станиця Луганська, Станиця Луганська – Харків кожному пасажиру потрібно мати при собі паспорт, неповнолітнім – свідоцтво про народження, довіреність (якщо один з батьків відсутній). Перетнути лінію розмежування можна в період з 8:00 до 18:00.

Понад 10 років компанія Сервіс Бус успішно займається організацією пасажирських перевезень по Україні, в тому числі і регулярних рейсів Харків – Станиця Луганська. Власний автопарк сучасних і містких автобусів європейських марок дозволяє надавати послуги на високому рівні, а професіоналізм водіїв – гарантувати своєчасне прибуття до місця призначення.

Комфорт і безпека наших клієнтів – понад усе: на час поїздки кожному пасажиру буде оформлена страховка.

Харків-Станиця Луганська на автобусі: актуальний розклад на 2021 рік

Автобуси Харків – Станиця Луганська відправляються щоденно. Для обслуговування маршруту ми використовуємо тільки сучасні автобуси європейського класу – Setra, VanHool, Man, Scania, які оснащені зручними м’якими кріслами, кліматичними та медіа- системами. Просторі і чисті багажні відсіки позбавлять від необхідності розміщувати багаж у салоні.

Розклад

Ми склали графік маршруту офіційного рейсу Харків Станиця Луганська таким чином, щоб пасажири точно встигли пройти через блокпост.

Маршрут прямування:

Харків – Чугуїв – Ізюм – Слов’янськ – Краматорськ – Дружківка – Костянтинівка – Бахмут – Лисичанськ – Сєвєродонецьк – Новоайдар – Щастя – Станиця Луганська.

Відстань від Харкова до КПП в Станиці Луганській 366 км, час у дорозі 8 год. Наші автобуси заїжджають на автовокзал.

Ціна квитка 400 грн.

Коли ви обрали дату і час відправлення, можна забронювати місця на сайті компанії і оплатити їх онлайн. Бронювання може бути здійснено і по телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на всі запитання й допоможуть підібрати оптимальні місця для поїздки. Крім того, ми залишили можливість оплати проїзду водієві безпосередньо перед відправленням.

Телефони:           (095) 222-30-30            (068) 222-30-30                  (093) 222-30-30

Довіряйте свої подорожі надійному перевізнику, телефонуйте вже зараз.

На правах реклами.

Операцію на судинах серця мешканцям півдня Донеччини роблять за годину

Семаковська Тетяна 21:54, 25 Січня 2021

7. Зал очікування 6732eНадати допомогу пацієнту з гострим інфарктом міокарду за лічені хвилини – аж ніяк не фантастика. Саме так діють фахівці КНП “Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги”. Тут цілодобово приймають пацієнтів з з усієї південної частини Донеччини Вугледара, Волновахи, Нікольського району тощо.

Про це повідомляє Національна служба здоров’я України.

Після окупації Донецька виникла також гостра потреба у створенні потужного кардіологічного центру в південному регоні. Такий центр створили на базі Маріупольської міської лікарні швидкої медичної допомоги. У закладі зробили ремонт, закупили сучасне обладнання (ангіограф, монітори та багато іншого). Тут є палати інтенсивної терапії, кардіореанімація, працює бригада інтервенційних кардіологів, які можуть виконувати ендоваскулярні втручання на коронарних артеріях.

«Коли до нас привозять людину з інфарктом, лікувати її починають ще в приймальному відділенні. Не пізніше ніж за 20-30 хвилин ми “відкриваємо” закупорену артерію в операційній і пацієнт виживає», – пояснює Про будні, нововведення, переваги та плани закладу розказує директор КНП “Маріупольська міська лікарня швидкої допомоги” Сергій Орлеанський.

1. Сергій Орлеанський bb69e

Діє система телеметрії, – лікарі з машини швидкої допомоги надсилають до лікарні повідомлення (зокрема кардіограму) про стан хворого. Черговий лікар оцінює цей стан і на момент приїзду машини уже готовий діяти.

У лікарні працює оновлене обладнання, запроваджені сучасні протоколи лікування, тому заклад був готовий підписати договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) щодо лікування гострого інфаркту міокарда. Лікування відбувається за бюджетні кошти.

З липня 2020 року пакет з надання допомоги під час гострого інфаркту міокарда став «вагомішим». З квітня це було 16 тисяч гривень, а з липня 2020 року – 30 тисяч.

«До того, як ми почали практикувати стентування, летальність у разі інфарктів була досить високою – майже 15 відсотків. Сьогодні вона знизилася більш ніж удвічі», – каже директор лікарні Сергій Орлеанський.

У медичному закладі планують розвивати й інші напрями кардіології. Наприклад, аритмологію, лікувати “миготливу” аритмію.

kharkov stanica luganskaya avtobus 63375

Як доїхати з Харкова до КПП Станиця Луганська

Контрольний пункт пропуску в Станиці Луганській працює щодня. Для проїзду автобусом Харків – Станиця Луганська, Станиця Луганська – Харків кожному пасажиру потрібно мати при собі […]

7. Зал очікування 6732e

Операцію на судинах серця мешканцям півдня Донеччини роблять за годину

Надати допомогу пацієнту з гострим інфарктом міокарду за лічені хвилини – аж ніяк не фантастика. Саме так діють фахівці КНП “Маріупольська міська лікарня швидкої медичної […]

Екоскульптура на пляжі 21cb7

Екоактивісти піклуються про чистоту Азовського моря: 50 тон вторинної сировини вже відправили на переробку 

Готелі та хостели Маріупольського району в рамках конкурсу началися впроваджувати роздільний збір відходів. В рамках змагання за три місяці осені більше 50 тон вторинної сировини […]

76 69e15

Що спільного у розвитку громад Донеччини та Львівщини?

12 жовтня на базі Краматорського АКМЦ відбувся онлайн відеоміст Львів-Краматорськ: «Адміністративна реформа в Україні та аналіз досвіду діяльності новостворених об’єднаних територіальних громад Львівщини та Донеччини», […]

IMG 3095 2e607

Молодь Донбасу запрошують долучитися до тренінгів «Влада і молодіжна громада»

Тренінг «Влада і молодіжна громада» допоможе учасникам ознайомитись з темами: реформи в Україні, роботи органів законодавчої, виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також молодіжної політики […]