У Фейсбуці тепер є група в якій кожен бахмутянин може запропонувати проєкт, щодо відновлення рідного міста. Будь то перейменування вулиць, або ж нові насадження дерев.
Директорка Бахмутського краєзнавчого музею Олена Смирнова, створила в соціальній мережі Фейсбук групу «Буде Бахмут!». Тут, кожен бахмятинин може пропонувати свої ідеї, яким би вони хотіли бачити своє місто, або які зміни хотіли б внести.
Ми запитали Олену Смирнову, щоб дізнатись, чому вона вирішила створити цю групу саме зараз? Жінка розповіла, що є декілька факторів, які змусили її створити таке товариство. Перше й найголовніше, це страшенне внутрішнє спустошення, у відповідь на ті події, яки наразі відбуваються в місті. Вона вирішила, що саме конструктивна діяльність врятує її від цього.
Олена розповіла, що за моніторингом мережі вона побачила, що віртуальний Бахмут дуже розвинений в соціальних мережах. Люди, які зараз живуть в різних куточках України та світу, тримаються на зв’язку, та підтримують один одного.
«Для відновлення міста потрібно набрати завдання для проєктної групи, не тільки архітектурний та містобудівний напрямки. Також, екологічний, здорового способу життя, громадського простору та інше».
Саме тому, власниця групи «Буде Бахмут!», пропонує мешканцям прислати фото та ідеї, який вони хочуть бачити Бахмут.
«Перед коментарем проставте, будь ласка, шифр, бо матеріали групи будуть залучені для проєктної діяльності з відновлення міста.
В – вшанування(пам’ятники та знаки);
Т – тварини(майданчики, т. д.);
З – зелене (парки, рослини, водні простори);
С – спорт, зручні велосипедні та пішохідні маршрути в зонах відпочинку на приміських гаях;
М – містобудівні фрагменти(афіші, фасади, малюнки…)», пише Олена.
Скриншот із соцмереж
Люди, вже активно починають надсилати свої пропозиції та спілкуватись щодо них в коментарях. Ось, наприклад, Володимир Березін, пропонує вулицю Горького перейменувати на Артема Мирошниченко.
Скриншот із соцмереж
А Тетяна Савченко за створення лавандового поля: привабливої атмосфери для туристів.
Скриншот із соцмереж
Ви також можете долучитись до товариства в Фейсбук та надсилати свої ідеї. Це єдина група в мережі, в якій бахмутяни можуть забути про жахливі події та створювати майбутнє оновленого міста разом.
«Я вірю в фронт і тил. Ми переможемо і тоді з Нідерландів, Німеччини, Угорщини, Франції, Польщі і усіх куточків нашої України ми привеземо найкраще з нашого досвіду», – запевняє Олена Смирнова.
Фото Telegram Бахмут
Читайте також: Чотири факти, чому за Бахмут воюють справжні герої
Додавайтесь до нашого Телеграм-каналу Бахмут живе тут та підписуйтесь на Інстаграм, щоб отримати новини про Бахмут та його жителів.