Через війну чимало бахмутян опинилися далеко від дому та звичного укладу життя. На щастя, в кожному місті є певні культурні осередки, де молодь може відпочивати та розвиватися разом.Сьогодні ми розповімо, де збирається молодь в столиці та як можна цікаво й корисно провести час у колі однодумців. Дізнаєтеся куди піти на безкоштовний бізнес-бранч, де можна погуляти з собакою із притулку та побачити незвичний театр.
Книгарня “Сяйво”
Книгарня “Сяйво”. Фото: Фейсбук
Муніципальна книгарня “Сяйво” в столиці стала одним з улюблених місць місцевих. Тут можна не тільки почитати книгу, але й випити кави або сходити на бізнес-бранч з подругами. Цієї неділі у книгарні, наприклад, проведуть поетичні посиденьки, майже всі події є безплатними, організатори просять тільки проходити реєстрацію. Щосуботи в книгарні “Сяйво книги” для усіх, хто має середній та високий рівень знань з української проводять курси з української мови, загалом тут багато цікавих подій. Стежити за актуальними можна на сторінці.
ВДНГ
Урбан-парк на ВДНГ. Фото: ВДНГ
ВДНГ — це культове місце, де збираються чимало киян, зокрема тут багато молоді. Насамперед ВДНГ презентує себе, як культурно-просвітницький центр, місце проведення міжнародних та національних фестивалів і виставок, тут рекордна кількість сімейних розваг.
Також працює урбан-парк, де свої навички можуть випробувати як діти, так й дорослі. Осінню на ВДНГ можна приходити, щоб поїсти яблука, а літом та весною радимо завітати в теплицю, яка розміщена на цій території. Крім того, у 16-ому павільйон ВДНГ діє тимчасовий притулок для тварин “Виставковий центр”, працює щодня з 10:00 до 17:00. Всі охочі можуть вигуляти тваринку: 9:00-11:00 та 15:00-17:00.
Планета метеликів
Метелик на ВДНГ. Фото: ВДНГ
На ВДНГ також є ще одна цікава локація, яку люблять кияни — це планета метеликів. Планета метеликів — це єдина в Україні виставка-ферма живих метеликів. Метеликів можна брати на руки та фотографуватися, розміщений цей осередок в павільйоні 11. По дорозі можна відвідати й оранжерею.
Closer
Творчий простір Closer. Фото: Фейсбук
Closer — це техно-клуб у підвалі з численними проходами й тунелями, баром, терасою. Місце унікальне, з початку повномасштабного вторгнення за ініціативи клубу допомагали ЗСУ, плели сітки та готували їсти. Остання гучна подія організована Closer — традиційне українське святкування Масниці. Подивитися актуальні події, які організовує Closer можна за посиланням, тут влаштовують не просто івенти, а справжні культурні осередки, на яких знайомляться з мистецтвом та світобаченням інших культур й спільнот.
Дикий театр
Кадр з вистави в Дикому театрі. Фото: Фейсбук
Дикий театр — це незвичайний у класичному розумінні театр, а тому приваблює всі вікові категорії. В березні ще можна встигнути придбати квиток на виставу “Кайдаші.2.0.” Це сучасна інтерпретація “Кайдашевої сім’ї”, де висвітлюють актуальні проблеми, іронізують та сміються над життєвими негараздами. Придбати квитки та стежити за репертуаром театру — за посиланням.
Фото: ВДНГ
Читайте також: 7 пунктів допомоги: де в столиці плести сітки для військових?
Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.
А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!