Мін’юст шукає свідків російської агресії на Донбасі

Семаковська Тетяна 20:16, 8 Серпня 2017

У зв’язку з агресією РФ проти нашої держави та для захисту інтересів українського народу та держави України за допомогою правових засобів розпочато низку процесів у міжнародних судових органах з метою притягнення РФ до відповідальності.

 

З цією метою за сприяння руху “Сильні громади” здійснюється пошук свідків російської агресії на Донбасі. Кого ми розшукуємо:

–     безпосередніх очевидців збройної агресії РФ на Донбасі;

–  очевидців порушень прав людини на Донбасі з боку російських військових та представників так званих “ДНР” та “ЛНР”;

– наявність у розпорядженні фото- та відеоматеріалів, що підтверджують агресію РФ проти України.

Зазначена інформація буде використана Україною в якості доказової бази у міжнародних судових органах з метою притягнення РФ до відповідальності за порушення прав людини на Донбасі.

Якщо Ви володієте такою інформацією, будь ласка, пишіть на електронну скриньку руху “Сильні громади” svidoksud@gmail.com із зазначенням характеру інформації або ПРЯМО на спеціальну е-скриньку Міністерства юстиції України interstate.minjust@gmail.com, або заповніть спеціальну ФОРМУ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ. Довідки за телефонами: 050-752-25-21; 097-661-44-09; 063-741-52-47 (Денис Бігунов, цілодобово).

Пам’ятайте! Ваша інформація може допомогти юридично довести вину Російської Федерації у розв’язанні та веденні неоголошеної агресивної війни проти України.

Відео

Тест новина Новини +1

Admin Mavericks 10:26, 30 Серпня 2023

Тест новина Новини +1

Фото

Тест новина категорія Новини

Admin Mavericks 10:25, 30 Серпня 2023

Тест новина категорія Новини

Збір триває Промо тест

Сили Оборони повідомляють про просування в Кліщіївці та Андріївці

За останні дні ЗСУ мають успіхи у районі населеного пункту Кліщіївка, також мова йде про просування поблизу Андріївки. Щодо Берхівки — тут ситуація змінюється, ініціативу […]

тестова новина

Сили оборони під час міських боїв у Бахмуті та на його околицях вдавалися до маневрів, які дозволяли утримати місто та зберегти особовий склад. Саме простий […]