Новорічна афіша святкового Бахмуту!

Семаковська Тетяна 13:42, 23 Грудня 2016

елкаеще

Шановні жителі та гості міста!

Запрошуємо Вас взяти участь у новорічних і різдвяних заходах міста Бахмута.

24 грудня

9.00 – Новорічний турнір СОК «Мангуст» відділення «Бусі-До» (стадіон «Металург», вул. Садова, 137)

15.00, 17.00 – «Планета пригод» – виставка лялькового театру м. Нікополь (Бахмутський міський народний Дім, вул. Перемоги, 23а)

                                                                                               25 грудня

14.00 – Майстер-клас – виготовлення «кутасиків», новорічний простір з переглядом етнофільму з вишивки (Бахмутський краєзнавчий музей, вул. Незалежності,56)

26 грудня

12.00 – «Зимовий мультфеєрверк» – свято для обдарованих дітей (РЦ «Победа», вул. Ювілейна, 10)

15.00, 17.00  – Новорічне свято СОК «Мангуст» відділення «Бусі-До» (СОК «Мангуст», вул. Ціолковського, 6)

15.00 – «Новорічний вернісаж» – розважальна програма (Школа мистецтв, дитячий майданчик, вул. Незалежності, 56)

27 грудня

10.45 – Кубок області з легкої атлетики, новорічне свято с Дідом Морозом (стадіон «Металург», вул. Садова, 137).

29 грудня

14.00 – «Новорічні подарунки» – святковий захід (Бахмутський міський народний Дім, вул. Перемоги, 23а)

30 грудня

10.00 – Майстерня Діда Мороза (Міська бібліотека для дітей, вул. Миру, 44)

12.00 – «Чарівна скринька» – майстер-клас з декоративно-ужиткової творчості (Міський Центр дітей та юнацтва, вул. Миру, 58)

14.00 – «Майстерня Святого Миколая» – майстер-клас з декоративно-ужиткової творчості (кімната школярів «Бригантина», вул. Горбатова, 69)

31 грудня

13.00 – «Зимові веселощі» – конкурсна програма (кімната школярів «Посмішка», вул. Ювілейна, 77)

2 січня – 15 січня

9.00-16.00 – Виставка-конкурс з декоративно-ужиткового мистецтва (Міський центр технічної творчості дітей та юнацтва, вул. Горбатова, 42)

2 січня

12.00 – «Усі барви новорічного настрою» – новорічний ранок (Міський Центр дітей та юнацтва, вул. Миру, 58)

3 січня

11.00, 13.00 – «Новорічні пригоди друзів з Мадагаскару» – новорічне свято для дітей (БАХМУТСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ ІМЕНІ ЕВГЕНА МАРТИНОВА, площа Свободи, 1)

11.00, 13.00 – «Новорічні подарунки» – новорічне свято для дітей мікрорайону «Кольормет» (Бахмутський міський народний Дім, вул. Перемоги, 23а)

16.00 – «Юний плавець» – ігрова розвага для дітей оздоровчих груп (ДЮК «Дельфін», вул. Благовіщенська, 41)

4 січня

11.00 – Міські змагання з початкового технічного моделювання (Міський центр технічної творчості дітей та юнацтва, вул. Горбатова, 42)

11.00 – «Новорічні пригоди друзів з Мадагаскару» – новорічне свято для дітей (БАХМУТСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ ІМЕНІ ЕВГЕНА МАРТИНОВА, площа Свободи, 1)

13.00 – «Новорічні пригоди друзів з Мадагаскару» – новорічне свято для дітей з багатодітних сімей (БАХМУТСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ ІМЕНІ ЕВГЕНА МАРТИНОВА, площа Свободи, 1).

12.00 – «Казкові візерунки» – розважально-ігрова програма (Міський Центр дітей та юнацтва, вул. Миру, 58)

13.00 – «Загадкова країна «Новорічна країна» – розважальна програма (кімната школярів «Бригантина», вул. Горбатова, 69)

14.00 – «Новорічні подарунки» – новорічне свято для дітей з багатодітних сімей (Бахмутський міський народний Дім, вул. Перемоги, 23а)

15.00 – Змагання з шашок (кімната школярів «Мрія», вул. Ювілейна, 91)

16.00 – Ігри на воді (ДЮК «Дельфін», вул. Благовіщенська, 41)

5 січня

11.00 – Різдвяний ранок для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (Міський Центр дітей та юнацтва, вул. Миру, 58)

11.00 – «Різдвяний топіарій» – майстер-клас з виготовлення маленьких дерев (Центральна міська бібліотека, вул. Миру, 28)

12.00 – «Вечірка у Сніжинки» – розважально-ігрова програма (Міський Центр дітей та юнацтва, вул. Миру, 58)

11.00, 13.00 – «Новорічні пригоди друзів з Мадагаскару» – новорічне свято для дітей з багатодітних сімей (БАХМУТСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ ІМЕНІ ЕВГЕНА МАРТИНОВА, площа Свободи, 1)

11.00, 13.00 – «Новорічні подарунки» – новорічне свято для дітей з багатодітних сімей (Бахмутський міський народний Дім,  вул. Перемоги, 23а).

6 січня

11.00 – Міські змагання з авіамоделювання (Міський центр технічної творчості дітей та юнацтва, вул. Горбатова, 42)

11.00 – «Дива під Новий рік» – новорічна розважальна програма для дітей шкільного віку з функціональними обмеженнями (БАХМУТСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ ІМЕНІ ЕВГЕНА МАРТИНОВА, площа Свободи, 1)

12.00 – «Різдвяна зірка» – театралізована програма для дітей та дорослих (Бахмутський міський народний Дім, вул. Перемоги, 23а).

12.00 – «Різдвяне асорті» – святковий концерт (Міський Центр дітей та юнацтва, вул. Миру, 58)

15.00 – Оздоровчі заняття (ДЮК «Дельфін», вул. Благовіщенська, 41)

16.00 – Ігрові естафети (ДЮК «Дельфін», вул. Благовіщенська, 41)

8 січня

12.00 – «ArtCitySoul.Winter jm» – змагання з брейк-дансу (Міський Центр дітей та юнацтва, вул. Миру, 58)

9 січня

14.00 – «Чарівна скринька під ялинкою» – розважально-ігрова програма (кімната школярів «Бригантина», вул. Горбатова, 69)

10 січня

14.00 – «Новорічні розваги» – розважальна гра (кімната школярів «Дружба», вул. Сибірцева, 21)

14 січня

12.00 – Святкова програма для дітей (Бахмутський міський народний Дім, вул. Перемоги, 23а)

16 січня

14.00 – «Різдвяні пісне співи» – регіональний фестиваль хорових колективів (БАХМУТСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ ІМЕНІ ЕВГЕНА МАРТИНОВА, площа Свободи, 1)елка

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Семаковська Тетяна 10:58, 26 Грудня 2022

Screenshot 248 2ce70Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

За словами Кирила Буданова на південному сході Донбасу, політичні амбіції євгена пригожина частково продиктували стратегію з російського боку.

Засновник групи ПВК «Вагнер» оголосив так званий хрестовий похід за захоплення міста Бахмут, щоб витіснити конкурентних командирів у російській регулярній армії, вважає Буданов. На його думку,  ПВК «Вагнер» координує свої дії з армією, але є головною силою на Бахмутському фронті.

Російський генерал, призначений у вересні командувачем російських військ в Україні, Сергій Суровікін, об’єднався з пригожиним у суперництві з російським міністром оборони шойгу, каже Кирило Буданов.

«Тут є лише ідеологічне та медійне питання…Саме тому підрозділи Вагнера так фанатично намагаються захопити це місто. Їм потрібно показати, що вони — сила, і вони можуть зробити те, що не змогла російська армія. Ми це чітко бачимо і розуміємо», — сказав Кирило Буданов в інтерв’ю The New York Times.

Хоча захоплення Бахмута не вважається стратегічно важливим, воно покращило б позиції росії на сході, відкривши дороги до інших міст Донбасу, які все ще перебувають під контролем України, резюмував Буданов.

Фото: Вікіпедія

Читайте також: Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Семаковська Тетяна 10:47, 26 Грудня 2022

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення Бахмута досягнув кульмінації. Водночас, як вважає ISW, окупанти прагнуть оперативної паузи.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Російські джерела повідомляють, що українським силам в районі Бахмута вдалося дещо сповільнити темпи російського наступу навколо Бахмута та навколишніх населених пунктів. Джерела в рф також стверджують, що ЗСУ відтіснили елементи групи Вагнера на позиції, які вони займали кілька днів тому.

Своєю чергою, українські джерела в соціальних мережах повідомили, що вони повністю витіснили російські сили зі східних околиць Бахмута близько 21 грудня. За оцінками ISW, окупанти здійснили дещо менше загальних просувань в районі Бахмута в листопаді та грудні, разом узятих, порівняно з жовтнем.

Російські війська, ймовірно, намагатимуться підтримувати темпи своїх наступальних операцій в районі Бахмута і, можливо, намагатимуться ініціювати тактичну або оперативну паузу. 

Міністерство оборони Великої Британії повідомило 24 грудня, що російські війська не мають запасів артилерійських боєприпасів для підтримки широкомасштабних наступальних операцій. Відтак, підтримання оборонних операцій уздовж протяжної лінії фронту в Україні вимагає від росіян щоденного витрачання значної кількості снарядів і ракет.

Оперативна група Об’єднаних сил оприлюднила 24 грудня інтерв’ю з українським військовослужбовцем в районі Бахмута, в якому детально описано, що російські війська проводять надзвичайно високі темпи штурмів українських позицій в цьому районі. Попри те вони (окупанти) мають тільки незначний прогрес.

Повідомлення групи Вагнера про великі втрати в районі Бахмута за останні тижні також, ймовірно, призвели до напруження поточних оперативних можливостей російських військ в цьому районі. 

Через нестачу артилерії та людського ресурсу, ISW вважає, що окупанти не зможуть підтримувати активні наступальні операції на Бахмутському напрямку. 

Раніше російські війська виділили значні ресурси на «м’ясорубку» для захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська навесні-влітку 2022 року. Російські сили досягли кульмінації після захоплення Лисичанська і не змогли захопити сусідній Сіверськ на сході або Слов’янськ.

Зацикленість російських військових на наступі з великими втратами для досягнення цілей захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська зрештою підірвала здатність військових рф досягти своєї більш масштабної оперативної мети — оточити ЗСУ в котлі вздовж траси Е40 і дійти до західних адміністративних кордонів Донецької області. 

Невпинний і дороговартісний наступ росії на Бахмут може також погіршити здатність росії переслідувати довгострокові цілі на театрі воєнних дій на Донбасі.

Фото: ілюстративне, Генштаб

Читайте також: Український Бахмут підняв Конгрес США на ноги

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]