Маєш право знати: які питання будуть розглядати бахмутські депутати на першій сесії 2017 року

Семаковська Тетяна 20:39, 24 Січня 2017

Координатори руху «Сильні громади» у Бахмуті підготовили інформацію про всі проекти рішень, які будуть прийняти депутатами на завтрашній сесії. Скільки коштів з місцевого бюджету витратять на утримання об’єктів благоустрою нашого міста, яку суму отримають громадські організації, якщо приймуть участь в конкурсі міні-проектів та інші питання завтра, в середу, 25 січня розглянуть депутати міськради.

На січневій сесії депутати затвердять заходи щодо утримання та ремонту об’єктів благоустрою нашого міста та суму коштів, які будуть витрачені на це з міського бюджету. КП «Бахмутський комбінат комунальних підприємств» зможе витратити 6,3 мільйона гривень на ремонт об’єктів вулично-дорожньої мережі, ремонт пам’ятників, утримання міських кладовищ, ремонт ліній зовнішнього освітлення та інше. КП «Флора» отримає з міського бюджету 1,3 мільйона гривень на утримання та ремонт зелених насаджень, на витрати по регулюванню чисельності безпритульних тварин. Причому на утримання зупинок міського автотранспорту у кількості 27 одиниць, КП «Флора» отримало 150 тисяч гривень, та таку ж суму отримало КП «Бахмутелектротранс», але ремонтувати буде 65 зупинок міського електротранспорту. Майже 6,5 мільйона гривень з бюджету громади відокремили Управлінню розвитку міського господарства та капітального будівництва для оплати електроенергії, спожитої на зовнішнє освітлення міста, ліквідацію самовільних звалищ, та з них три мільйона гривень знову ж на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі.

Відбудуться зміни у Програмі з відшкодування відсотків за кредитами, залученими на заходи з енергозбереження для населення м.Бахмут на 2016-2018 роки. Так, у 2017-2018 роках збільшиться фінансування цієї програми за рахунок обласного бюджету на 150 тисяч гривень. Причому, позичальник зможе отримати компенсацію від обласного бюджету у розмірі 10%, лише за одним кредитним договором та не більш, як 2000 гривень. Ця норма стосується, як і фізичних осіб, так і ОСББ.

Депутати дозволять встановити на будівлі за адресою по вулиці Миру,29 меморіальну дошку доктору технічних наук, професору Кіпку Ернесту Яковичу. Він був всесвітньо відомим ученим, засновником наукової школи по боротьбі з підземними водами, почесний президентом Міжнародної асоціації з питань шахтних вод, Лауреатом державної премії СРСР, доктором технічних наук, і який в 1951-1955 роках проживав саме у цьому домі.

Відповідно до рішення депутатів, громадська організація «Бахмутська Спілка ветеранів АТО» на підставі договору позички на протязі 2017 року буде тимчасово безоплатно користуватись нежитловими приміщеннями комунальної власності територіальної громади Бахмута по вулиці Горбатова,42 (56 кв.м) та по вулиці Незалежності, 73 (67 кв.м).

З балансу Бахмутської центральної районної лікарні, у зв’язку з фізичним зносом, буде списано майно на загальну суму 1,3 мільйона гривень. Це і пральні машини, і рентгенівські апарати, та інше медичне обладнання.

З балансу КП «Бахмутелектротранс» також буде списано майно – два тролейбуси, 1985 та 1993 років випуску, та вантажний автопідйомник.

На наступній сесії депутати затвердять Положення про проведення Конкурсу міні-проектів, спрямованих на вирішення соціальних проблем громади. Фінансується даний конкурс з міського бюджету, мінімальна сума гранту – 10 тисяч гривень, максимальна – 25 тисяч гривень, обов’язковий партнерський вклад – 100% від суми гранту. В строк до 13 березня 2017 року необхідно надати проекти, експертна комісія до 10 квітня розгляне проекти та оприлюднить результати. Варто відмітити, що у складі комісії, яка буде визначати переможців конкурсу – не має жодного представника громадськості, лише представники місцевого самоврядування та депутати.

Організаційний відділ Бахмутської міської ради надасть на розсуд депутатів інформацію про виконання Програми розвитку органів самоорганізації населення Артемівська на 2016-2020 роки.

Більш детально з проектами рішень можна ознайомитись тут.

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Семаковська Тетяна 10:58, 26 Грудня 2022

Screenshot 248 2ce70Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

За словами Кирила Буданова на південному сході Донбасу, політичні амбіції євгена пригожина частково продиктували стратегію з російського боку.

Засновник групи ПВК «Вагнер» оголосив так званий хрестовий похід за захоплення міста Бахмут, щоб витіснити конкурентних командирів у російській регулярній армії, вважає Буданов. На його думку,  ПВК «Вагнер» координує свої дії з армією, але є головною силою на Бахмутському фронті.

Російський генерал, призначений у вересні командувачем російських військ в Україні, Сергій Суровікін, об’єднався з пригожиним у суперництві з російським міністром оборони шойгу, каже Кирило Буданов.

«Тут є лише ідеологічне та медійне питання…Саме тому підрозділи Вагнера так фанатично намагаються захопити це місто. Їм потрібно показати, що вони — сила, і вони можуть зробити те, що не змогла російська армія. Ми це чітко бачимо і розуміємо», — сказав Кирило Буданов в інтерв’ю The New York Times.

Хоча захоплення Бахмута не вважається стратегічно важливим, воно покращило б позиції росії на сході, відкривши дороги до інших міст Донбасу, які все ще перебувають під контролем України, резюмував Буданов.

Фото: Вікіпедія

Читайте також: Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Семаковська Тетяна 10:47, 26 Грудня 2022

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення Бахмута досягнув кульмінації. Водночас, як вважає ISW, окупанти прагнуть оперативної паузи.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Російські джерела повідомляють, що українським силам в районі Бахмута вдалося дещо сповільнити темпи російського наступу навколо Бахмута та навколишніх населених пунктів. Джерела в рф також стверджують, що ЗСУ відтіснили елементи групи Вагнера на позиції, які вони займали кілька днів тому.

Своєю чергою, українські джерела в соціальних мережах повідомили, що вони повністю витіснили російські сили зі східних околиць Бахмута близько 21 грудня. За оцінками ISW, окупанти здійснили дещо менше загальних просувань в районі Бахмута в листопаді та грудні, разом узятих, порівняно з жовтнем.

Російські війська, ймовірно, намагатимуться підтримувати темпи своїх наступальних операцій в районі Бахмута і, можливо, намагатимуться ініціювати тактичну або оперативну паузу. 

Міністерство оборони Великої Британії повідомило 24 грудня, що російські війська не мають запасів артилерійських боєприпасів для підтримки широкомасштабних наступальних операцій. Відтак, підтримання оборонних операцій уздовж протяжної лінії фронту в Україні вимагає від росіян щоденного витрачання значної кількості снарядів і ракет.

Оперативна група Об’єднаних сил оприлюднила 24 грудня інтерв’ю з українським військовослужбовцем в районі Бахмута, в якому детально описано, що російські війська проводять надзвичайно високі темпи штурмів українських позицій в цьому районі. Попри те вони (окупанти) мають тільки незначний прогрес.

Повідомлення групи Вагнера про великі втрати в районі Бахмута за останні тижні також, ймовірно, призвели до напруження поточних оперативних можливостей російських військ в цьому районі. 

Через нестачу артилерії та людського ресурсу, ISW вважає, що окупанти не зможуть підтримувати активні наступальні операції на Бахмутському напрямку. 

Раніше російські війська виділили значні ресурси на «м’ясорубку» для захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська навесні-влітку 2022 року. Російські сили досягли кульмінації після захоплення Лисичанська і не змогли захопити сусідній Сіверськ на сході або Слов’янськ.

Зацикленість російських військових на наступі з великими втратами для досягнення цілей захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська зрештою підірвала здатність військових рф досягти своєї більш масштабної оперативної мети — оточити ЗСУ в котлі вздовж траси Е40 і дійти до західних адміністративних кордонів Донецької області. 

Невпинний і дороговартісний наступ росії на Бахмут може також погіршити здатність росії переслідувати довгострокові цілі на театрі воєнних дій на Донбасі.

Фото: ілюстративне, Генштаб

Читайте також: Український Бахмут підняв Конгрес США на ноги

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]