В рамках тестування електронної системи “Ваша думка” відбудеться опитування на тему “Перешкоди на шляху розвитку громадянського суспільства”. На захід запрошуються активні громадяни, представники органів самоорганізації, ОСББ, громадських організацій. Тестування системи, відбудеться 3 квітня в філіалі Центральної бібліотеки №2 по вул. Чайковського, початок о 15.00.
Цей інструмент має низку можливостей, як засіб анонімного електронного голосування, опитувань, збору думок у великих і маленьких колективах на найрізноманітніші теми з подальшою можливістю систематизації зібраної інформації у зручні для сприйняття та використання форми. Голосування або опитування відбуваються анонімно в режимі реального часу за допомогою СМС-повідомлень або через мережу інтернет. Для цього, дотримуючись інструкцій, які надаватимуться учасникам під час заходу, потрібно буде за допомогою власного смартфона, планшета чи ноутбука перейти за наданим гіперпосиланням та відповісти на питання або відправити звичайне СМС-повідомленя з певним варіантом відповіді на спеціальний номер (вартість СМС-повідомленя згідно тарифу Вашого оператора).
Мета першої кампанії-опитування, яка відбувається у містах Донецької і Луганської області – ідентифікація найгостріших перешкод на шляху розвитку громадянського суспільства та розроблення механізмів для їх подолання.
Під час заходу будуть поставлені питання, для відповіді на які учасники мають вказати одне або більше варіантів за допомогою порталу “Ваша думка”:
1. Що заважає розвиватися місцевому громадянському суспільству?
2. Як подолати проблеми, що заважають розвиватися громадянському суспільству на місцевому рівні?
3. Як владі та громадянському супільству вдосконалити комунікацію між собою?
4. Що може зробити громадянське суспільство, аби покращити ситуацію на місцях?
Рух “Сильні громади” ГО “Центр UA” спільно з Національним демократичним інститутом США (NDI) та USAID проводять перше публічне використання нового інструменту консультацій з громадськістю – порталу “Ваша думка” (https://www.vdmk.org), розробленого експертами NDI для безкоштовного розповсюдження та впровадження в Україні з метою розвитку систем електронної демократії в нашій державі.