Перші публічні консультації в Бахмуті: прийміть участь в опитуванні

Семаковська Тетяна 14:13, 9 Квітня 2017

Третій етап публічних консультацій відбудеться завтра, 10 квітня, в малому залі Бахмутської міської ради. У відкритому опитуванні запрошують прийняти участь всі бажаючі мешканці громади. Голосувати можна через будь який гаджет, маючий вихід до інтернету чи за допомогою мобільного телефона через СМС (за вартістю послуги обслуговуючого оператора).

Рухом “Сильні громади” спільно з Національним демократичним інститутом США (NDI) з метою розвитку систем електронної демократії, в місті Бахмуті продовжує кампанію публічних консультацій за допомогою порталу “Ваша думка”.

 Першим етапом стало відкрите опитування, в якому жителі нашого міста мали можливість відповісти на питання “Яку проблему в Бахмуті ви вважаєте найважливішою?”. Загалом проголосувало 51 громадянин, які вбачають основними проблемами міста: корупцію в бюджетній сфері і не раціональне використання бюджетних коштів, питання пов’язані з війною (ВСУ, блокада), наявність великої кількості безпритульних тварин, закриття другої міської лікарні, інфраструктурні питання (старі тролейбуси, дороги).

На другому етапі представники громадського сектору ідентифікували проблеми, які, на їх думку, заважають розвиватися громадянському суспільству Бахмута та запропонували свої шляхи вирішення. Також учасники висловили свої пропозиції щодо вдосконалення комунікації між владою та громадянським супільством в Бахмуті – проведення громадських слухань, відвідування депутатських комісій, проведення круглих столів.

Завтра, 10 квітня, відбудеться завершальний третій етап публічних консультацій. На опитуванні депутати ради, посадові особи виконавчих органів та представники громади покажуть власне ставлення до тієї ж проблематики. Опитування відбудеться наступним чином:

1. Опитування “Яку проблему в Бахмута ви вважаєте найважливішою?” – учасники висловлюють свої думки на найважливішу проблему в місті.

2. Альтернативне голосування “Яка з проблем в Бахмуті визначена громадою, є для вас найважливішою?” – учасники визначають, яка проблема є найбільш важливою з числа тих, що ідентифіковані мешканцями міста.

3. Опитування “Чи ефективна наразі взаємодія влади та громади в Бахмуті?” – учасники висловлюють свою думку щодо даного питання станом на теперішній час.

4. Опитування “Як поліпшити комунікацію влади та громади в Бахмуті?” – учасники пропонують свої механізми та інструменти покращення комунікації як базового принципу демократії на шляху до сталого розвитку.

Таким чином, результати опитування продемонструють бачення проблематики всіма суб’єктами – мешканцями міста, громадськими організаціями та владою, в результаті чого буде сформована як карта проблем, так і базисна стратегія для їх подолання.  

Нагадуємо, що голосування або опитування відбуваються анонімно в режимі реального часу за допомогою смс-повідомлень або мережі Інтернет на порталі “Ваша думка”, попередній інструктаж буде провений координатором руху “Сильні громади” на початку заходу.

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Семаковська Тетяна 10:58, 26 Грудня 2022

Screenshot 248 2ce70Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

За словами Кирила Буданова на південному сході Донбасу, політичні амбіції євгена пригожина частково продиктували стратегію з російського боку.

Засновник групи ПВК «Вагнер» оголосив так званий хрестовий похід за захоплення міста Бахмут, щоб витіснити конкурентних командирів у російській регулярній армії, вважає Буданов. На його думку,  ПВК «Вагнер» координує свої дії з армією, але є головною силою на Бахмутському фронті.

Російський генерал, призначений у вересні командувачем російських військ в Україні, Сергій Суровікін, об’єднався з пригожиним у суперництві з російським міністром оборони шойгу, каже Кирило Буданов.

«Тут є лише ідеологічне та медійне питання…Саме тому підрозділи Вагнера так фанатично намагаються захопити це місто. Їм потрібно показати, що вони — сила, і вони можуть зробити те, що не змогла російська армія. Ми це чітко бачимо і розуміємо», — сказав Кирило Буданов в інтерв’ю The New York Times.

Хоча захоплення Бахмута не вважається стратегічно важливим, воно покращило б позиції росії на сході, відкривши дороги до інших міст Донбасу, які все ще перебувають під контролем України, резюмував Буданов.

Фото: Вікіпедія

Читайте також: Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Семаковська Тетяна 10:47, 26 Грудня 2022

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення Бахмута досягнув кульмінації. Водночас, як вважає ISW, окупанти прагнуть оперативної паузи.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Російські джерела повідомляють, що українським силам в районі Бахмута вдалося дещо сповільнити темпи російського наступу навколо Бахмута та навколишніх населених пунктів. Джерела в рф також стверджують, що ЗСУ відтіснили елементи групи Вагнера на позиції, які вони займали кілька днів тому.

Своєю чергою, українські джерела в соціальних мережах повідомили, що вони повністю витіснили російські сили зі східних околиць Бахмута близько 21 грудня. За оцінками ISW, окупанти здійснили дещо менше загальних просувань в районі Бахмута в листопаді та грудні, разом узятих, порівняно з жовтнем.

Російські війська, ймовірно, намагатимуться підтримувати темпи своїх наступальних операцій в районі Бахмута і, можливо, намагатимуться ініціювати тактичну або оперативну паузу. 

Міністерство оборони Великої Британії повідомило 24 грудня, що російські війська не мають запасів артилерійських боєприпасів для підтримки широкомасштабних наступальних операцій. Відтак, підтримання оборонних операцій уздовж протяжної лінії фронту в Україні вимагає від росіян щоденного витрачання значної кількості снарядів і ракет.

Оперативна група Об’єднаних сил оприлюднила 24 грудня інтерв’ю з українським військовослужбовцем в районі Бахмута, в якому детально описано, що російські війська проводять надзвичайно високі темпи штурмів українських позицій в цьому районі. Попри те вони (окупанти) мають тільки незначний прогрес.

Повідомлення групи Вагнера про великі втрати в районі Бахмута за останні тижні також, ймовірно, призвели до напруження поточних оперативних можливостей російських військ в цьому районі. 

Через нестачу артилерії та людського ресурсу, ISW вважає, що окупанти не зможуть підтримувати активні наступальні операції на Бахмутському напрямку. 

Раніше російські війська виділили значні ресурси на «м’ясорубку» для захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська навесні-влітку 2022 року. Російські сили досягли кульмінації після захоплення Лисичанська і не змогли захопити сусідній Сіверськ на сході або Слов’янськ.

Зацикленість російських військових на наступі з великими втратами для досягнення цілей захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська зрештою підірвала здатність військових рф досягти своєї більш масштабної оперативної мети — оточити ЗСУ в котлі вздовж траси Е40 і дійти до західних адміністративних кордонів Донецької області. 

Невпинний і дороговартісний наступ росії на Бахмут може також погіршити здатність росії переслідувати довгострокові цілі на театрі воєнних дій на Донбасі.

Фото: ілюстративне, Генштаб

Читайте також: Український Бахмут підняв Конгрес США на ноги

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]