Боротьба продовжується: ДонУЕП стверджує, що його обікрали колишні педагоги

Семаковська Тетяна 19:28, 18 Травня 2017

Керівництво приватного “Донецького університету економіки та права”, з яким судяться його колишні педагоги стосовно невиплаченої додаткової зарплати, подало заяву до поліції, з обвинуваченням про начебто викрадені кадрові документи цими ж працівниками. За результатами проведених обшуків у одного з педагогів та його представника інтересів у суді не встановлено наявність таких. На які ще дії наважиться керівництво ВНЗ, щоб не відповідати за законом?

Зараз продовжується розгляд ще двох з трьох справ в Артемівському міськрайонному суді, стосовно невиплати додаткової заробітної плати протягом 14 років колишнім педагогам “Донецького університету економіки та права”. За однією зі справ вже прийнято рішення, та позиція університету підтримана.

Керівництво навчального закладу для досягнення своєї мети використовує різні способи, інколи не завжди добросовісні. Так, наприкінці квітня, представник університету подав заяву до Бахмутського відділу поліції про те, що колишні працівники викрали документацію стосовно кадрового забезпечення.

ердрр d4172

Необхідність такого кроку виникла після того, коли представник інтересів університету в суді заявив, що керівництво приватного ВУЗу не знало, що педагог Ольга Кузмінова (одна з колишніх педагогів, по якій також розглядається справа у суді по невиплаченій зарплаті), яка обіймала посаду доцента кафедри, завідуючої кафедри економіки та підприємництва, а також заступника декана з навчально-методичної роботи є кандидатом економічних наук і доцентом, тому й не проводило доплати за науковий ступінь.

“Такі дії вчиняються університетом з метою залякування позивачів у справі, емоційного тиску під час проведення слідчих дій, а також для надання в подальшому вказаним документам статусу “недопустимого доказу” – говорить Алла Олійник.

Виникає питання, як працівники відділу кадрів та само керівництво приватного університету не володіло даною інформацією, коли педагог Ольга Кузмінова надавала особисті документи до відділу кадрів, закінчувала аспірантуру саме цього навчального закладу, в документах університету та збірниках конференцій, причому разом з ректором, проректором, представниками місцевої влади та іншими викладачами ВНЗ визначена, як кандидат економічних наук?

методич 9b72c

методич1 19a00Також Алла Олійник, яка представляє інтереси Ольги Кузмінової у суді, вважає, що наче б то «викрадені» документи є доказами у судових справах та свідчать не тільки про порушення трудового законодавства університетом-роботодавцем, а й про недодержання ліцензійних умов та вимог щодо акредитації навчального закладу (в частині кадрового забезпечення), що становить загрозу скасування ліцензії та акредитації.

Редакція сайту звернулась за коментарями до Бахмутського відділу поліції стосовно поданої заяви від університету. На жаль, отримати об’єктивну інформацію не вдалось.

милиц 83309

555555555 29e13

милиц2 57057Однак, саме вчора, вже відбулись обшуки у місті проживання Алли Олійник та Ольги Кузмінової, на підставі ухвали Артемівського міськрайоного суду.  

«За результатами проведених обшуків поліцією не виявлено в моєму місті та місті проживання моєї довірительки кадрових документів ДонУЕП, що були предметом обшуку” – говорить Алла.

В свою чергу, Аллою Олійник подано до поліції повідомлення про вчинення посадовими особами ДонУЕП злочинів, передбачених ч. 2, ст. 383 Кримінального кодексу України – завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу дізнання про вчинення злочину  із штучним створенням доказів обвинувачення, а також вчинені з корисливих мотивів, та ч.1, ст. 175 Кримінального кодексу України – безпідставна невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої установленої законом виплати громадянам більше ніж за один місяць, вчинена умисно керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності.

“Вказана заява розглядатиметься в одному провадженні із заявою університету про викрадення кадрових документів. Сподіваюсь на неупередженість, всебічність та аналогічну оперативну реакцію працівників Бахмутського відділу поліції щодо проведення слідчих дій відносно нашого повідомлення про злочини» – зазначила Алла Олійник.

Завтра, 19 травня, чергове засідання по справі  Ольги Кузмінової, де звичайно, буде використано результати проведеного обшуку. Керівництву університету доведеться погодитись з діями правоохоронних органів, що їх документи не викрадались колишніми працівниками, та мабуть, згадають, що дійсно Ольга Кузмінова, на той час, заступник декана з навчально-методичної роботи була ще й кандидатом економічних наук.

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Семаковська Тетяна 10:58, 26 Грудня 2022

Screenshot 248 2ce70Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

За словами Кирила Буданова на південному сході Донбасу, політичні амбіції євгена пригожина частково продиктували стратегію з російського боку.

Засновник групи ПВК «Вагнер» оголосив так званий хрестовий похід за захоплення міста Бахмут, щоб витіснити конкурентних командирів у російській регулярній армії, вважає Буданов. На його думку,  ПВК «Вагнер» координує свої дії з армією, але є головною силою на Бахмутському фронті.

Російський генерал, призначений у вересні командувачем російських військ в Україні, Сергій Суровікін, об’єднався з пригожиним у суперництві з російським міністром оборони шойгу, каже Кирило Буданов.

«Тут є лише ідеологічне та медійне питання…Саме тому підрозділи Вагнера так фанатично намагаються захопити це місто. Їм потрібно показати, що вони — сила, і вони можуть зробити те, що не змогла російська армія. Ми це чітко бачимо і розуміємо», — сказав Кирило Буданов в інтерв’ю The New York Times.

Хоча захоплення Бахмута не вважається стратегічно важливим, воно покращило б позиції росії на сході, відкривши дороги до інших міст Донбасу, які все ще перебувають під контролем України, резюмував Буданов.

Фото: Вікіпедія

Читайте також: Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Семаковська Тетяна 10:47, 26 Грудня 2022

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення Бахмута досягнув кульмінації. Водночас, як вважає ISW, окупанти прагнуть оперативної паузи.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Російські джерела повідомляють, що українським силам в районі Бахмута вдалося дещо сповільнити темпи російського наступу навколо Бахмута та навколишніх населених пунктів. Джерела в рф також стверджують, що ЗСУ відтіснили елементи групи Вагнера на позиції, які вони займали кілька днів тому.

Своєю чергою, українські джерела в соціальних мережах повідомили, що вони повністю витіснили російські сили зі східних околиць Бахмута близько 21 грудня. За оцінками ISW, окупанти здійснили дещо менше загальних просувань в районі Бахмута в листопаді та грудні, разом узятих, порівняно з жовтнем.

Російські війська, ймовірно, намагатимуться підтримувати темпи своїх наступальних операцій в районі Бахмута і, можливо, намагатимуться ініціювати тактичну або оперативну паузу. 

Міністерство оборони Великої Британії повідомило 24 грудня, що російські війська не мають запасів артилерійських боєприпасів для підтримки широкомасштабних наступальних операцій. Відтак, підтримання оборонних операцій уздовж протяжної лінії фронту в Україні вимагає від росіян щоденного витрачання значної кількості снарядів і ракет.

Оперативна група Об’єднаних сил оприлюднила 24 грудня інтерв’ю з українським військовослужбовцем в районі Бахмута, в якому детально описано, що російські війська проводять надзвичайно високі темпи штурмів українських позицій в цьому районі. Попри те вони (окупанти) мають тільки незначний прогрес.

Повідомлення групи Вагнера про великі втрати в районі Бахмута за останні тижні також, ймовірно, призвели до напруження поточних оперативних можливостей російських військ в цьому районі. 

Через нестачу артилерії та людського ресурсу, ISW вважає, що окупанти не зможуть підтримувати активні наступальні операції на Бахмутському напрямку. 

Раніше російські війська виділили значні ресурси на «м’ясорубку» для захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська навесні-влітку 2022 року. Російські сили досягли кульмінації після захоплення Лисичанська і не змогли захопити сусідній Сіверськ на сході або Слов’янськ.

Зацикленість російських військових на наступі з великими втратами для досягнення цілей захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська зрештою підірвала здатність військових рф досягти своєї більш масштабної оперативної мети — оточити ЗСУ в котлі вздовж траси Е40 і дійти до західних адміністративних кордонів Донецької області. 

Невпинний і дороговартісний наступ росії на Бахмут може також погіршити здатність росії переслідувати довгострокові цілі на театрі воєнних дій на Донбасі.

Фото: ілюстративне, Генштаб

Читайте також: Український Бахмут підняв Конгрес США на ноги

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]