Нажаль, публічного обговорення проблеми не якісного виконання робіт не відбулося. Більшість часу було віддано на доповідь міського голови, виступам депутатів і квартальних, тобто громадськості, яка всім задоволена. Єдина пропозиція, яку обіцяв реалізувати міський голова Олексій Рева, в рамках вирішення проблеми не якісного виконання робіт на бюджетних об’єктах – це створення наглядової ради при відділі міського господарства і капітального будівництва, який є розпорядником коштів і мав би здійснювати контрольль за їх ефективним використанням.
Перші півгодини виступав міський голова Бахмута Олексій Рева, який розказував, що зроблено у місті і які плани на майбутне. Фактично в його промові темі бульвару було присвячено декілька хвилин, при чому Рева однозначно заявив, що він до якості робіт причетності немає, є інші відповідальні – насамперед авторський і технічний надзор, підрядна організація. Але їм слова не дали, вони не звітували і не відповідали на питання. Директор Архітектурно-планувального бюро Даніїл Скляров тільки розказав, про варіанти подальшої реконструкції на бульварі Металургів.
На питання громадськості по якості робіт, по неефективному використанню бюджетних коштів ніхто відповідати не став. Коли мова зайшла про те, що це системна безвідповідальність органів міського самоврядування, виступаючим навіть на дали закінчити промову.
Ініціатор громадських слухань Генадій Сечкін пропонував присутнім вимагати у влади України 300 мільйонів гривень, як компенсацію за неуважне відношення до проблем інфраструктури району Кольормет на протязі 25 років.
Виступали також депутати, які говорили про високу ефективність роботи влади, намагаючись невілювати первинне питання, яке піднімали при зборі підписів – недовіра до міської влади з причини не якісного контролю виконаних робіт на бульварі. На заході були присутні делегації від підприємств міста, які прийшли на запрошення міськради, що розсилали телефонограмою. Зареєструвалося близько 500 людей.
Пропозиції, які були озвучені – створення наглядової ради про відділі розвитку міського господарства, який є головним розпорядником коштів на об’єктах міського будівництва, визнання не відповідної роботи цього органа, проведення відкритого конкурсу на посаду начальника навіть не були включені до проекту рішення. Тільки після наполегливих пропозицій активістів їх виставили на голосування, і вони не були підтримані більшістю. Кількість голосів за і проти була приблизно однакова 43 і 46. З цих 46 які були проти переважна більшість – це керівники органів і управлінь Бахмутскьої міської ради та депутати. Міський голова пообіцяв, що наглядова рада буде створена, а з іншими пропозиціями він не згоден, бо зараз і так відкрито конкурс на декілька посад в Управлінні муніципального розвитку, але пропозиції обіцяли передати депутатм. Ми не даємо повного відео, бо захід тривав більше двох годин. Намагалися підготували більш стислу вижимку, врахувавши позиції всих сторін.