Обсуждаем в студии проведение Дня города

Семаковська Тетяна 15:39, 11 Вересня 2017

Самый долгожданный праздник в Бахмуте, что приготовил городской совет, какие инициативы подключились к городской программе? Как формируется общая концепция, сколько это стоит бюджету, кто оплачивает и заказывает вечерний концерт? Как включился бизнес, молодежь и общественность? Не пора ли сменить устоявшийся формат? Обсудим завтра в эфире Общественного медиапортала «Бахмут IN.UA». Начало в 16.00. Ждем ваших вопросов.

В студию приглашены представители органов местного самоуправления, которые формируют официальную программу праздника, представители общественности, молодежного движения, представители бизнеса. Все, что Вы хотите знать о предстоящих мероприятиях и организации праздника, мы озвучим в эфире Общественного медиапортала «Бахмут IN.UA». Просим оставлять вопросы в комментариях. Приходите на эфир к нам в студию по адресу ул. Незалежности, 73, 5-й этаж, чтобы лично поучаствовать в обсуждении. 

ЛИНК НА ТРАНСЛЯЦИЮ: hhttps://www.youtube.com/watch?v=KOkMD1-srPg&t=1837s

Для тех, кто еще не успел ознакомится с программой публикуем афишу мероприятий, которая размещена на сайте Бахмутского горсовета.

14 вересня

16.00 – «Громадський простір – європейська перспектива» – ярмарок громадських організацій (майданчик біля МІСЬКОГО ЦЕНТРУ КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ ІМЕНІ ЕВГЕНА МАРТИНОВА, площа Свободи, 1)

15 вересня

15.00 – «Бахмут. Європейський вектор розвитку» – урочистий прийом міського голови (МІСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ ІМЕНІ ЕВГЕНА МАРТИНОВА, площа Свободи, 1)

16 вересня

10.00

«Здорові люди – багата громада» – вимірювання артеріального тиску та рівня цукру крові та кисню в крові (вул. Сибірцева, 15)

«Свято дитинства» – розважальні міні-майданчики: туристичний, музикальний, фото променад, майстер-клас з брейкдансу (Бахмутський парк культури та відпочинку, нижній парк)

«Територія творчості» – виготовлення виробів з пластилину, настільні ігри, авіа- та ракето моделювання (Бахмутський парк культури та відпочинку, нижній парк)

«Мир, спорт, молодість, Україна» – спортивні конкурси, показові виступи: армреслінг, акробатика, східні єдиноборства, гирьовий спорт, народний жим, веселі старти, футбол, волейбол (Бахмутський парк культури та відпочинку, стадіон «Металург», вул. Садова, 137)

«Острів сімейних скарбів» – розважальні майданчики (Бахмутський парк культури та відпочинку, нижній парк)

 11.00

«Диво з теплих долоньок» – майстер – клас для дітей з функціональними обмеженнями дитячого клубу «Промінчик» (Бахмутський парк культури та відпочинку, нижній парк)

«Бахмутський дивоцвіт» – фестиваль майстрів народної творчості (вул. Сибірцева)

12.00

«Велика родина славетного міста» – урочисте відкриття свята міста (Бахмутський парк культури та відпочинку, нижній парк)

Сімейне караоке (Бахмутський парк культури та відпочинку, нижній парк)

Конкурс на краще приготування шашлику (Бахмутський парк культури та відпочинку, нижній парк)

«Бібліотечний бульвар» – бібліотечна акція (Бахмутський парк культури та відпочинку, нижній парк)

13.00

«Любов та щастя молодих» – привітання молодят, виїзна церемонія одруження (Бахмутський парк культури та відпочинку, верхній парк, кована альтанка)

«Бахмут твоїми очами» – малювання картин, презентація випуску молодіжної газети, майстер-клас розпису «мехенді» (розпис хною), розважальні конкурси від «Простір ідей «Майстерня» (Бахмутський парк культури та відпочинку, нижній парк)

14.00

«Щастя тобі, малюк» – привітання сімей новонароджених (пологовий будинок № 2,    вул. Миру, 16)

«Великі шахісти» – турнір з шахів серед дітей, підлітків та дорослих (Бахмутський парк культури та відпочинку, верхній парк)

17.00 – «Зірки вулиць» – фестиваль екстремальних видів спорту (Бахмутський парк культури та відпочинку, верхній парк)

18.00 – «Зіркова феєрія» – святковий концерт творчих колективів міста (стадіон «Металург», вул. Садова, 137)

20.00 – Концерт зірки української естради Олега Вінника (стадіон «Металург», вул. Садова, 137)

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Семаковська Тетяна 10:58, 26 Грудня 2022

Screenshot 248 2ce70Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

За словами Кирила Буданова на південному сході Донбасу, політичні амбіції євгена пригожина частково продиктували стратегію з російського боку.

Засновник групи ПВК «Вагнер» оголосив так званий хрестовий похід за захоплення міста Бахмут, щоб витіснити конкурентних командирів у російській регулярній армії, вважає Буданов. На його думку,  ПВК «Вагнер» координує свої дії з армією, але є головною силою на Бахмутському фронті.

Російський генерал, призначений у вересні командувачем російських військ в Україні, Сергій Суровікін, об’єднався з пригожиним у суперництві з російським міністром оборони шойгу, каже Кирило Буданов.

«Тут є лише ідеологічне та медійне питання…Саме тому підрозділи Вагнера так фанатично намагаються захопити це місто. Їм потрібно показати, що вони — сила, і вони можуть зробити те, що не змогла російська армія. Ми це чітко бачимо і розуміємо», — сказав Кирило Буданов в інтерв’ю The New York Times.

Хоча захоплення Бахмута не вважається стратегічно важливим, воно покращило б позиції росії на сході, відкривши дороги до інших міст Донбасу, які все ще перебувають під контролем України, резюмував Буданов.

Фото: Вікіпедія

Читайте також: Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Семаковська Тетяна 10:47, 26 Грудня 2022

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення Бахмута досягнув кульмінації. Водночас, як вважає ISW, окупанти прагнуть оперативної паузи.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Російські джерела повідомляють, що українським силам в районі Бахмута вдалося дещо сповільнити темпи російського наступу навколо Бахмута та навколишніх населених пунктів. Джерела в рф також стверджують, що ЗСУ відтіснили елементи групи Вагнера на позиції, які вони займали кілька днів тому.

Своєю чергою, українські джерела в соціальних мережах повідомили, що вони повністю витіснили російські сили зі східних околиць Бахмута близько 21 грудня. За оцінками ISW, окупанти здійснили дещо менше загальних просувань в районі Бахмута в листопаді та грудні, разом узятих, порівняно з жовтнем.

Російські війська, ймовірно, намагатимуться підтримувати темпи своїх наступальних операцій в районі Бахмута і, можливо, намагатимуться ініціювати тактичну або оперативну паузу. 

Міністерство оборони Великої Британії повідомило 24 грудня, що російські війська не мають запасів артилерійських боєприпасів для підтримки широкомасштабних наступальних операцій. Відтак, підтримання оборонних операцій уздовж протяжної лінії фронту в Україні вимагає від росіян щоденного витрачання значної кількості снарядів і ракет.

Оперативна група Об’єднаних сил оприлюднила 24 грудня інтерв’ю з українським військовослужбовцем в районі Бахмута, в якому детально описано, що російські війська проводять надзвичайно високі темпи штурмів українських позицій в цьому районі. Попри те вони (окупанти) мають тільки незначний прогрес.

Повідомлення групи Вагнера про великі втрати в районі Бахмута за останні тижні також, ймовірно, призвели до напруження поточних оперативних можливостей російських військ в цьому районі. 

Через нестачу артилерії та людського ресурсу, ISW вважає, що окупанти не зможуть підтримувати активні наступальні операції на Бахмутському напрямку. 

Раніше російські війська виділили значні ресурси на «м’ясорубку» для захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська навесні-влітку 2022 року. Російські сили досягли кульмінації після захоплення Лисичанська і не змогли захопити сусідній Сіверськ на сході або Слов’янськ.

Зацикленість російських військових на наступі з великими втратами для досягнення цілей захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська зрештою підірвала здатність військових рф досягти своєї більш масштабної оперативної мети — оточити ЗСУ в котлі вздовж траси Е40 і дійти до західних адміністративних кордонів Донецької області. 

Невпинний і дороговартісний наступ росії на Бахмут може також погіршити здатність росії переслідувати довгострокові цілі на театрі воєнних дій на Донбасі.

Фото: ілюстративне, Генштаб

Читайте також: Український Бахмут підняв Конгрес США на ноги

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]