Колишня учасниця талант-шоу Катерина Соколенко: від сцени до військового життя

Семаковська Тетяна 19:38, 9 Листопада 2020

124052668 452406502393329 4903953816520574986 n fa01aМешканка Бахмутського району Катерина Соколенко майже перемогла на телевізійному співочому шоу «Х-фактор». Співачка не залишилася на великій сцені, а пішла добровольцем на фронт, що не завадило їй дарувати людям радість та надію.

Влітку Катерина разом з групою військових капеланів давали концерт для медиків у Бахмуті. БахмутIN.UA розмістили відео з її співом. Цей ролик став вірусним і набрав більше 180 тисяч переглядів. Для нашої сторінки у Фейсбуці – це рекорд. Навіть за ці короткі хвилини відео відчувається енергетика співу Катерини Соколенко.

11 f6ebd

Співом Катерини Соколенко поділилося більше тисяча користувачів, зібрано більше шестисот коментарів, більшість користувачів пише с захопленням.

Ми зв’язалися з Катериною, розказали по те, який тривалий успіх має її виступ та розпитали, чим зараз живе народна улюблениця.

«Не очікувала, що дійду до таких висот»

Катерина Соколенко родом із села Федорівка, Бахмутського району. Кілька разів брала участь у Всеукраїнських телевізійних талант-шоу «Х-фактор» та «Україна має талант».  Глядачі запам’ятали харизматичну учасницю  завдяки сильному голосу – вона володіє  контральтом. Це було у 2013-му. Але й досі, зізнається жінка, її інколи впізнають шанувальники. 

123807872 1240547612998956 4084198032996006211 n 1cdab

Професійної музичної освіти Катерина не має, проте навіть без неї змогла протистояти титулованим співакам та співачкам на талант-шоу та отримати глядацьку симпатію. Зізнається, що той факт, що не здобула перемогу не вважає поразкою, скоріше досвідом: «Чи подумала би я, сидячи у себе у Федорівці, що буду вітатися з Гришком? Та ніколи б не подумала!»

Почалося все з місцевого конкурсу «Артмікс», де Катерина не здобула перемогу, проте одна із суддів зареєструвала співачку на відбір до шоу «Х фактор», там вона дійшла до півфіналу. Після – «Україна має талант» та боротьба за перше місце, де поступилася колективу «Лісапетний батальйон». Здобуття другого місця Катерина вважає особистою перемогою. Адже вона – співачка-любителька з невеликого села не могла би подумати, що співатиме на великій сцені і матиме змогу перейняти досвід зіркових тренерів.

124120435 3460397650674226 1438912276775653002 n b7e07

Головне – це рухатися вперед і не зациклюватися на невдачах – такий девіз оптимістичної Катерини. «Коли виграв  колектив «Лісапетний батальйон», одна з учасниць, Наталя Фаліон говорила: що як це, ти співаєш про любов, я про панталони, і ти програла. Я кажу, що ви до цього все життя йшли, це була ваша мета», – згадую вона.

Про особливості  участі у програмах на ТБ: є певні компроміси, наприклад, треба погоджуватися на запропонований репертуар: «Коли ми уже співаємо у трійці (лідерів), під рояль, нам  пісні нав’язують. У мене характер сильний, я кажу: Я не буду цю співати, я співатиму оцю. Тобто намагаються там тебе зламати. Я така людина – я співаю те, що мені подобається». Але негативні стереотипи стосовно таких шоу Катерина спростовує. «Багато хто говорить, що там усе проплачують. Ні, це не так» – додає екс-учасниця .

«Нас б’ють, ми літаємо»

Наразі про проєкти згадує лише з позитивом: «Чим більше отримаєш шишок, тим стаєш сильніше, і розумієш, що все вийде і надалі таких помилок не зробиш. Нас б’ють, ми літаємо, у мене в репертуарі така пісня є».

Участь у цих проєктах, за словами  Катерини, багато чого навчила: «Перше – побачила дуже багато зірок,  пожила тим зірковим життям трохи, зрозуміла, що це нелегко – співати на великій сцені, а особливо наживо. Співати теж навчилася, зараз співаю краще, ніж раніше. Зустріла багато цікавих різнопланових людей. Якщо «Х Фактор» – це лише співоче шоу, то «Україна має талант» – це різнопланові творчі люди: гімнасти, фокусники, художники, багато завела друзів, багато хто і зараз згадує. І навіть на війні мені це допомагало».

124223338 414989902838886 438797923079714358 n 701a1

Та з 2016 року Катерина Соколенко – військовослужбовиця ЗСУ. Оскільки має освіту і досвід роботи медичної працівниці, то в армії служила військовим медиком.

Часто виступала для побратимів, нещодавно брала участь у невеликому концерті для військових, організованому військовими капеланами.

 

Війна вплинула не лише на життя, але і на репертуар Катерини. Раніше, говорить, співала часто пісні авторства Алли Пугачової, Олега Винника, наприклад. Зараз на прохання побратимів виконує композиції гурту «Океан Ельзи» аби підняти бойовий дух військових.

Зараз у Катерини закінчився контракт, але, говорить, цивільне життя не для неї, тягне до лав Збройних Сил, в майбутньому збирається знову піти до армії. Там жінка почувається на своєму місці: «Я люблю порядок. Люблю, коли все чітко: сказав-зробив».

Протягом військової служби перебувала на лінії Світлодарської дуги,  допомагала рятувати життя і здоров’я побратимів.

Проте, одягнувши форму, жінка не забуває про свій імідж, який їй подарувала участь у сценічних шоу: коротка зачіска і яскрава червона помада.

124044505 1565156513688805 7557017624564600556 n a3e39

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Семаковська Тетяна 10:58, 26 Грудня 2022

Screenshot 248 2ce70Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

За словами Кирила Буданова на південному сході Донбасу, політичні амбіції євгена пригожина частково продиктували стратегію з російського боку.

Засновник групи ПВК «Вагнер» оголосив так званий хрестовий похід за захоплення міста Бахмут, щоб витіснити конкурентних командирів у російській регулярній армії, вважає Буданов. На його думку,  ПВК «Вагнер» координує свої дії з армією, але є головною силою на Бахмутському фронті.

Російський генерал, призначений у вересні командувачем російських військ в Україні, Сергій Суровікін, об’єднався з пригожиним у суперництві з російським міністром оборони шойгу, каже Кирило Буданов.

«Тут є лише ідеологічне та медійне питання…Саме тому підрозділи Вагнера так фанатично намагаються захопити це місто. Їм потрібно показати, що вони — сила, і вони можуть зробити те, що не змогла російська армія. Ми це чітко бачимо і розуміємо», — сказав Кирило Буданов в інтерв’ю The New York Times.

Хоча захоплення Бахмута не вважається стратегічно важливим, воно покращило б позиції росії на сході, відкривши дороги до інших міст Донбасу, які все ще перебувають під контролем України, резюмував Буданов.

Фото: Вікіпедія

Читайте також: Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Семаковська Тетяна 10:47, 26 Грудня 2022

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення Бахмута досягнув кульмінації. Водночас, як вважає ISW, окупанти прагнуть оперативної паузи.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Російські джерела повідомляють, що українським силам в районі Бахмута вдалося дещо сповільнити темпи російського наступу навколо Бахмута та навколишніх населених пунктів. Джерела в рф також стверджують, що ЗСУ відтіснили елементи групи Вагнера на позиції, які вони займали кілька днів тому.

Своєю чергою, українські джерела в соціальних мережах повідомили, що вони повністю витіснили російські сили зі східних околиць Бахмута близько 21 грудня. За оцінками ISW, окупанти здійснили дещо менше загальних просувань в районі Бахмута в листопаді та грудні, разом узятих, порівняно з жовтнем.

Російські війська, ймовірно, намагатимуться підтримувати темпи своїх наступальних операцій в районі Бахмута і, можливо, намагатимуться ініціювати тактичну або оперативну паузу. 

Міністерство оборони Великої Британії повідомило 24 грудня, що російські війська не мають запасів артилерійських боєприпасів для підтримки широкомасштабних наступальних операцій. Відтак, підтримання оборонних операцій уздовж протяжної лінії фронту в Україні вимагає від росіян щоденного витрачання значної кількості снарядів і ракет.

Оперативна група Об’єднаних сил оприлюднила 24 грудня інтерв’ю з українським військовослужбовцем в районі Бахмута, в якому детально описано, що російські війська проводять надзвичайно високі темпи штурмів українських позицій в цьому районі. Попри те вони (окупанти) мають тільки незначний прогрес.

Повідомлення групи Вагнера про великі втрати в районі Бахмута за останні тижні також, ймовірно, призвели до напруження поточних оперативних можливостей російських військ в цьому районі. 

Через нестачу артилерії та людського ресурсу, ISW вважає, що окупанти не зможуть підтримувати активні наступальні операції на Бахмутському напрямку. 

Раніше російські війська виділили значні ресурси на «м’ясорубку» для захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська навесні-влітку 2022 року. Російські сили досягли кульмінації після захоплення Лисичанська і не змогли захопити сусідній Сіверськ на сході або Слов’янськ.

Зацикленість російських військових на наступі з великими втратами для досягнення цілей захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська зрештою підірвала здатність військових рф досягти своєї більш масштабної оперативної мети — оточити ЗСУ в котлі вздовж траси Е40 і дійти до західних адміністративних кордонів Донецької області. 

Невпинний і дороговартісний наступ росії на Бахмут може також погіршити здатність росії переслідувати довгострокові цілі на театрі воєнних дій на Донбасі.

Фото: ілюстративне, Генштаб

Читайте також: Український Бахмут підняв Конгрес США на ноги

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]