Відомий у Бахмуті та далеко за його межами писанкар Дмитро Денисенко створив багато унікальних робіт у техніці різьблення, а тепер почав освоювати гравірування. Розказуючи про новий напрямок у роботі, майстер зазначає, що на сьогодні у Бахмуті немає відповідної культурної платформи, де можна б було йому та іншим митцям громади демонструвати мешканцям та гостям своє творче надбання.
Дмитро Денисенко створив виставкову експозицію писанок в Бахмуті, куди з різних куточків України приїжджали відвідувачі, щоб познайомитися з історією української писанки, спробувати створити писанку власноруч. Таким чином, приклад традиційної культурної спадщини, який відроджувався, був одним з туристичних магнітів привабливості міста.
Багато цікавих робіт майстер зробив у техніці різьбленого страусового яйця «Rizblenka».
Поєднуючи різні стилі у мистецтві та використовуючи сучасні технічні можливості, він освоює гравірування. Його вигравірувана картина на склі «Спокуса» створена на біблійний сюжет. Зображення прорізано алмазом на склі. Зовнішнє гравірування відбивається на дзеркалі заднього плану, посилюючи глибину сприйняття. Скло з торців підсвітлюється регульованим білим та кольоровим світлом.
«Творчість є невід‘ємною від творця. Але, як будь яке мистецтво, воно має бути доступним, незалежно від статків та уподобань. Якщо б ми мали у Бахмутській ОТГ культурний простір, це дало б можливість ширше розкрити культуру та культурну спадщинуБахмутської ОТГ. Маючи виставкову платформу, ми отримаємо можливість для продовження творчого діалогу між поколіннями», – зазначає Дмитро Денисенко.