Якщо ви стомилися від одноманітного меню і часто замислюєтеся, що подарувати друзям, чи які гостинці прикупити на свята для рідних, то зверніть увагу на товари виробників Донеччини. Крафтові сири, ковбаси, зефір, варення, трав’яний чай, натуральна косметика, виготовлені підприємцями сходу та переселенцями, приємно здивували наших журналістів – подробиці у матеріалі.
Хочемо зазначити, що цей матеріал не є рекламним, він підготовлений за ініціативою редакції Громадського медіапорталу «Бахмут IN.UA» та на пропозицію наших колег з редакції «Свои.Сити», які прислали нам товари для дегустації в обмін на опис наших вражень.
Дегустацію ми проводили у сімейному колі, таким чином визначили не лише смак, а й цільову аудиторію товарів.
Діти і дорослі дуже оцінили домашні зефірки та шоколадні маршмелоу від Zefirki_ot_Kirki. В міру солодкі, м’які, з різними натуральними смаками – ми їли малиновий та м’ятний. Єдиних їх мінус – швидко зникають)
Ми також куштували два види копченої ковбаси та м’ясний паштет, сири від екоферми «Козацьке подвір’я».
Ковбаса має природній смак зі спеціям, хоча нам здалася надто сухою, її важкувато різати і жувати, але такий вид сухих ковбас має своїх прихильників. Зазвичай такі смаколики купують до пива. Назву ковбаси ми точно визначити не можемо, вона була запакована у папір без написів.
В нас ще було два види твердого сиру від екоферми «Козацьке подвір’я» – невелика головка перетягнута шпагатом та сир у плівці. Перший дуже твердий, його важко різати, та він має багатий смак і його варто спробувати. Можливо, якщо б його продавали слайсами, поціновувачів такого продукту було б більше) Сир у плівці більш вологий і теж має цікавий смак, у міру солоний.
До незвичних продуктів, які ми куштували уперше, ми віднесли кульки сиру у маринаді.
На склянці сиру не було етикетки, але потім ми дізнались, що такий сир називається крем-сир лабне і його теж роблять на екофермі «Козацьке подвір’я». В нашому випадку був маринад з червоним не дуже гострим перцем, скоріш за все це була паприка. Нам такий смак та консистенція дуже сподобалися.
Нам дали спробувати декілька баночок варення – горіхове, абрикосове з горіхами, грушеве з імбиром. Ці смаколики виробляють під торговою маркою «Ажур-Конфитюр»
Найбільше здивувало варення з зелених горіхів, воно має незвичний смак та колір. По-перше, воно чорне, по-друге зварене з цілих волоських горіхів. Їх зривають ще зеленими, тому у середині вони м’які і мають легкий горіховий смак. Таке варення можна купити собі додому, чи купити на подарунок, подібний смаколик скоріш за все прийдеться до вподоби, принаймні здивує.
Незамінним для домашнього вечірнього чаювання чи заварювання чаю у сауну, (ми спробували і обидві випадки), може стати чай ХЮҐЕ від Максима Потапчука, який від працює під маркою Trava.Ua. Хоча основний інгредієнт – трава ромашки, яка є не особливо популярною у нашій родини, завдяки додаванню у суміш інших інгредієнтів, чай має ніжний смак.
Нам також прийшли засоби для догляду за шкірою.
«Наступного дня після розпаковки, обираючи подарунок для подруги, я замовила таке саме масло для тіла, яке називається батер, та мило від компанії «Do Skripa» через їх сайт. Масло має приємний запах кокосу. Відчуття після використання теж сподобалися – шкіра стала м’якою і зволоженою. Цікава упаковка. Моє замовлення відправили на ранок наступного дня, а через день воно було в же в Одесі. Я знаю що мій сюрприз сподобався. Вдалося не лише потестити продукт, але й сервіс продажів», – ділиться враженнями редакторка сайту Ганна Бокова.