30-та окрема механізована бригада імені князя Костянтина Острозького потребує автомобіля для вивозу поранених. Детальніше про збір розповіла сестра одного з бійців, Оксана Дзюба.
Як допомогти:
Карта для грошових переказів: 5375 4141 3852 5703
Посилання на Монобанку: https://send.monobank.ua/jar/DTTDwcLaH
Ціль: 170 тисяч гривень
Отримувач коштів: Матросова Юлія, це подруга Максима.
Де шукати звіти: сторінка пані Оксани
Військовий в окопах. Фото: особистий архів героїні
Машина, яка потрібна хлопцям, коштує 170 тисяч гривень, збір на неї розпочався вчора, вдалося зібратися 1000 гривень. Автомобіль врятує життя пораненим солдатам, адже через втрату крові або несвоєчасну допомогу, життя бійця може обірватися. Рідні закликають українців долучитися до збору, навіть маленькою сумою.
“Брат вперше погодився, щоб йому та побратимам допомогли зібрати на щось, бо раніше вони самі складались і все купляли. 30-бригада, завжди на гарячих точках, тому часто потрібно оновлювати форму й необхідні знаряддя, тому вони самі собі все купують за свою заробітню плату”, — каже сестра Максима.
Попередню машину бригади, яка вивозила поранених, знищено російськими обстрілами.
Про збір
Максим брав участь в Іграх Нескорених. Фото: особистий архів героїні
Оксана Дзюба, сестра одного з бійців, 26-річного Максима Махмадалієва. Чоловік народився на Житомирщині, з 18 років він захищає країну від російських окупантів.
“Максим завжди був у гарячих точках. Його вже було поранено, була контузія, але він відмовився від групи інвалідності й пішов далі на війну. До сьогодні він залишається у гарячих точках і, навіть, не йде на лікарняний. Він сам не хоче йти на ротації чи лікарняні, каже: «Мої побратими там, чого я маю сидіти тут». Він був у госпіталі після поранення в обличчя й контузії, і трохи підлікувавшись, відмовився від подальшої реабілітації, бо в Бахмуті у нього загинули товариші, не вистачало хлопців, і він зібрав речі і поїхав туди”, — каже сестра Максима.
З дитинства чоловік був патріотом, Україна завжди була на першому місці для нього. Раніше Максим також брав участь в Іграх Нескорених — це міжнародні змагання для ветеранів, які отримали поранення.
Військовий копає оборонні укріплення. Фото: особистий архів героїні.
Син пані Оксани після повноліття пішов підписувати контракт в армію, чоловік жінки також на війні разом із зятем.
Фото: “Бахмут. IN. UA”
Читайте також: 14 гривень до 14 лютого: як підтримати військових Бахмута?
Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.
А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!