Він балотувався від політичної партії “Опозиційна платформа “За життя”. Від цієї ж партії до складу депутатського корпусу увійшло ще сім людей, що також не мешкають в місті Часів Яр. Загалом інтереси громади будуть захищати представники п’яти політичних сил – ОПЗЖ, “Слуга народу”, “За майбутнє”, “Сила людей”, “Європейська солідарність”.
Дмитро Верзилов став лідером в перегонах на пост міського голови, набравши 1536 голосів у підтримку. Сергій Чаус – діючий секретар міської ради, що балотувався від партії “Слуга народу”, взяв 855 голосів і був другим. Валентин Ноженко, самовисуванець – третій з 618 голосами. За Руслана Макаровича від партії “Сила людей” виборці віддали 229 голосів. За Людмилу Галкіну, самовисуванка – 131 голос, і за Костянтина Третьякова, самовисуванець – 119 голосів. Тобто, з 3352 виборців, що прийшли на вибори 25 жовтня, більше 44% віддали свої голоси за Дмитра Верзилова.
Політичні сили розподілилися таким чином:
“Опозиційна платформа “За життя” має 12 депутатів на чолі з мером. Серед них три жінки та дев’ять чоловік. Місцеві депутати – всі працівники ПАТ “Часовоярський вогнетривкий комбінат” – технічний директор, заступниця головного бухгалтера, голова профспілки, начальник відділу кадрів, депутати з інших міст – переважно пенсіонери.
Читайте також: “Як голосували часовоярці 25 жовтня“
“Слуга народу” має шість депутатів, серед яких є директори шкіл, фізичні особи підприємці, тренер футбольної команди, секретар міської ради. Двоє депутатів з минулого скликання. Спрацювала гендерна квота – три жінки та три чоловіки.
“За майбутнє” – три депутати, з яких один чоловік – пенсіонер, та дві жінки – директорки. Одна – директорка єдиного в місті місцевого комунального підприємства, друга – директорка Палацу культури ПАТ “ЧВК”.
“Сила людей” – три депутати і всі троє – чоловіки, фізичні особи підприємці та керівник фермерського господарства, один з них депутат минулого скликання.
“Європейська солідарність” – два депутати, також обидва чоловіки. Один – перший заступник міського голови Часів Яру та депутат Бахмутської районної ради минулого скликання, другий – директор того ж самого комунального підприємства, що і депутатка від партії “За майбутнє”, займає посаду на час її декретної відпустки.
Більш детальніше за результатами голосування можна ознайомитись тут.