Бахмутське БТІ консультує громадян у порядку черги: де в Києві отримати послуги?

Семаковська Тетяна 12:50, 29 Липня 2023

БТІ f6b48

На початку липня комунальне підприємство «Бахмутське бюро технічної інвентаризації» після довготривалої перерви відновило роботу в столиці. В Києві установа продовжує надавати бахмутянам довідки про правову належність нерухомого майна. За майже місяць роботи до КП надійшло 1642 запити, 296 з яких вже оброблені. 

У пресслужбі БТІ нашій редакції повідомили, що наразі на підприємстві працює троє осіб.

Через велике навантаження бахмутян консультують у порядку черги

За перші дні роботи Бюро отримало близько 300 дзвінків від мешканців громади, ще понад сотню листів надійшло на електронну пошту. Всіх консультують у порядку черги.

За даними Бахмутської міськради, станом на 28 липня фахівці БТІ:

  • надали 667 консультацій засобами комунікації,
  • зареєстрували 77 звернень на особистому прийомі,
  • оформили та видали 55 довідок.

За липень від державних реєстраторів, суддів, правоохоронних органів та громадян надійшло 1642 запити, з них оброблено — 296.

«Дуже багато людей до нас телефонують, консультуються щодо того чи іншого питання. Зараз ми видаємо тільки довідки про належність майна. У нас працює троє осіб: на замовленнях, директор на прийомі та ще один працівник, який допомагає розшукувати дані», — розповіли редакції у Бахмутському БТІ.

Зазначимо, що бахмутяни на зустрічі в Києві, а також у коментарях Facebook-сторінки «Бахмут IN.UA», Telegram-каналі пишуть, що ресурсів однієї людини не вистачає на всіх бажаючих. Через це доводиться чекати, доки запити будуть розглянуті та оброблені.

«Стандартних ситуацій не має, усі випадки різні та потребують індивідуального розгляду та консультування! Просимо усіх набратись терпіння, намагаємось опрацювати запити за час вимушеного простою та надати якісну послугу всім!», — закликали бахмутян в установі.

Вам буде корисно:

Де в Києві Бахмутське БТІ приймає громадян?

Бахмутське бюро технічної інвентаризації працює щосереди у Києві за адресою: вулиця Ділова, 5А, станція метро «Олімпійська». Бюро працює з 09.00 до 17.00 години. Зараз основна послуга, яку пропонують бахмутянам — це надання довідок про правову належність нерухомого майна, яка виникла до 01.01.2013 року.

Як записатися на прийом до Бахмутського БТІ?

Необхідно звернутися за номером телефону: +380667758526.

Окрім того, можна звертатися на електронну пошту: artemovskoebti@gmail.com (з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 17.00 години).

Хто може отримати послугу?

Звертатися за отриманням довідки можуть мешканці;

  • Бахмутської;
  • Часовоярської;
  • Соледарської;
  • Сіверської;
  • Званівської територіальних громад;
  • та громадяни, які оформлюють спадок щодо нерухомого майна, розташованого на території цих громад.

Які документи для цього потрібні?

Звернутись за отриманням довідки про правову належність нерухомого майна має можливість особисто власник (співвласник) або уповноважена ним особа.

На особистому прийомі подача заяви здійснюється при пред’явленні оригіналів правовстановлюючих документів на майно та документів, що посвідчують особу власника/співвласника/уповноважену ними особу, та документ, що підтверджує повноваження.

У разі втрати документів на об’єкт нерухомого майна надається його копія або інший документ, який містить відомості про реєстрацію такого майна (наприклад — реєстраційний напис, витяг про реєстрацію до 01.01.2013 року та інше).

Вартість довідки

Видача довідки здійснюється за умови сплати її вартості. Вартість довідки складає — 456,73 гривень або 570,97 гривень (з технічною характеристикою об’єкту).

Отримати результат можливо особисто, через уповноважену особу або засобами поштового зв’язку (оплата доставки здійснюється за рахунок заявника).

Читайте також: Спільне планування відбудови Бахмута: відбулась дискусія з міською радою, експертами та громадськістю

Фото: Бахмутська міська рада

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Промо

Як бахмутянам дізнатися суму майбутньої компенсації за знищене житло?

Семаковська Тетяна 11:38, 13 Серпня 2023

Калькулятор c79c2

Волонтерська платформа «Поверни своє» за підтримки «UST — Ukraine Support Team» запустила компенсаційний онлайн-калькулятор для власників знищеного під час війни житла. Він стане в нагоді всім, хто хоче дізнатися, на яку суму майбутньої компенсації може розраховувати. 

Про це на сторінці в «Facebook» повідомляє команда «Поверни своє».

Як розраховувати компенсацію?

Сам калькулятор доступний на сайті за посиланням: https://getitback.in.ua/kalkuliator/.

Провести онлайн-розрахунок дуже просто, для цього потрібно зробити декілька кліків.

  1. Обрати тип зруйнованої нерухомості — квартира або приватний будинок.
  2. Вказати основні параметри нерухомості:

для квартири:

  • регіон розташування;
  • конкретний район/місто/район у місті;
  • площу;
  • період будівництва;
  • кількість кімнат.

для будинку:

  • область або місто розташування;
  • площу.
  1. Ознайомитися з розрахунком суми компенсації (є можливість завантажити калькуляцію в окремому файлі з більш детальною інформацією), де вказані всі складові формул обчислення розміру відшкодування. Такими формулами будуть послуговуватися в своїй роботі компенсаційні комісії.

Алгоритм обчислень враховує нормативну умову про те, що розмір компенсації встановлюється на рівні не нижче вартості спорудження житла відповідної площі, розрахованої за показником опосередкованої вартості у регіонах України. Якщо сума компенсації, отримана на основі введених користувачем параметрів, буде меншою за опосередкований показник, калькулятор автоматично визначить коректний розмір відшкодування, тобто мінімальну суму компенсації, на яку може розраховувати постраждалий.

При розробці цього онлайн-калькулятора були використані коефіцієнти і показники, визначені в Порядку надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна, а також у наказі Мінвідновлення №408 від 17 травня 2023 року.

Зверніть увагу: на першому етапі реалізації програми «єВідновлення» компенсація не надаватиметься за знищене житло, яке розташовано на тимчасово окупованих територіях або в зоні бойових дій.

Відгуки щодо зручності користування онлайн-калькулятором і можливі зауваження до його функціоналу можна залишати у коментарях під дописом на сторінці «Поверни своє».

Вам буде корисно:

Читайте також: Спільне планування відбудови Бахмута: відбулась дискусія з міською радою, експертами та громадськістю 

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України вніс зміни до програми «єВідновлення». Відтепер українці, які відремонтували пошкоджене житло внаслідок російської агресії самостійно, зможуть отримати компенсацію за витрати.

Фото: з відкритих джерел

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Чи буде для бахмутян телеграм-канал для спілкування з владою?

Семаковська Тетяна 17:54, 9 Серпня 2023

Телеграм канал 6a0ee

Минулого тижня пройшла онлайн-зустріч бахмутян та представників міської ради з народною депутаткою Оленою Шуляк, яка є однією з ініціаторів законопроєкту №7198 про компенсацію за пошкодження та знищення майна. На зустрічі Бахмутська громада разом із народною депутаткою розбиралася у тонкощах цього законопроєкту. Під час трансляції учасники дискусії «Відновлення Бахмута» обговорили потребу у додатковій комунікації з мешканцями громади в телеграм-спільноті, а саме наданні відповідей на питання бахмутян щодо оформлення документів на компенсацію, отримання різних довідок та інших послуг.

Проблема комунікації

Заступник начальника Бахмутської міської військової адміністрації Олександр Марченко повідомив, що міська рада не має спеціалістів, які б створили телеграм-канал.  

Зазначимо, що такий телеграм-канал під назвою «Бахмут хоче жити» вже створила ініціативна група. До нього долучилися більше 16 тисяч містян. Щодня люди пишуть запитання адміністраторам групи, які не є експертами, а лише діляться власним досвідом. Натомість такі експерти працюють у Бахмутській міській раді. 

Громадська організація «Бахмутська Фортеця» разом з ініціативною групою активних бахмутян офіційно звернулася до міськради з проханням долучити цих експертів до відповідей на питання та забезпечити участь спеціалістів у роботі телеграм-каналу «Бахмут хоче жити».

Док fe942Текст звернення до міськради. Фото: скріншот

Що нам відповіли?

У відповіді на запит голови ГО «Бахмутська Фортеця» — головної редакторки «Бахмут IN.UA» Ганни Бокової Бахмутська міська рада зазначила, що «органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України». 

Тобто експерти Бахмутської міської ради не можуть консультувати громадян у телеграм-спільноті. Бахмутянам також порадили звертатися й до інших органів державної (виконавчої) влади.

«Питання, які порушуються мешканцями Бахмутської міської територіальної громади у телеграм-каналі «Бахмут хоче жити», відносяться й до компетенції та повноважень інших органів державної (виконавчої) влади.  

 

Мешканці Бахмутської міської територіальної громади можуть реалізувати своє право шляхом надіслання електронного звернення на електронну адресу citizen@bahmutrada.gov.ua, а з питань, що не належать до компетенції та повноважень виконавчих органів Бахмутської міської ради шляхом звернення до відповідних органів державної (виконавчої) влади», — пояснили у міськраді.

Док1 3adceДок2 6c42fВідповідь міськради на запит ГО «Бахмутська Фортеця». Фото: скріншот

Читайте також: Спільне планування відбудови Бахмута: відбулась дискусія з міською радою, експертами та громадськістю

Вам буде корисно:

Фото: з відкритих джерел

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Калькулятор c79c2
Промо

Як бахмутянам дізнатися суму майбутньої компенсації за знищене житло?

Волонтерська платформа «Поверни своє» за підтримки «UST — Ukraine Support Team» запустила компенсаційний онлайн-калькулятор для власників знищеного під час війни житла. Він стане в нагоді […]

Телеграм канал 6a0ee

Чи буде для бахмутян телеграм-канал для спілкування з владою?

Минулого тижня пройшла онлайн-зустріч бахмутян та представників міської ради з народною депутаткою Оленою Шуляк, яка є однією з ініціаторів законопроєкту №7198 про компенсацію за пошкодження […]

Оформлення документів 73b87

Адвокатеса пояснила, як бахмутянам оформити факт пошкодженого або зруйнованого житла

Минулої середи відбулася онлайн-зустріч бахмутян та представників міської ради з народною депутаткою Оленою Шуляк, яка є однією з ініціаторів законопроєкту №7198 про компенсацію за пошкодження […]

12c5663 a1f0db5 pensionery 7219f
Збір закрито

Чи будуть пенсіонери мати пріоритет при видачі компенсації?

Серед бахмутян, які евакуювалася чимала частка людей літнього віку, вони втратили свої домівки та нажите роками майно. Зараз пенсіонери змушені винаймати за свою пенсію квартири, […]

630 360 1675759554 760 c0f18

Як бахмутянам безкоштовно отримати довідку про майно від БТІ?

У столиці віднедавна почало працювати Бахмутське БТІ «Бахмутське бюро технічної інвентаризації». Тут мешканцям видають довідки про власність на нерухоме майно, отримати документ можна й безплатно.